"Magic Mike XXL" ostatecznie bez Matthew McConaugheya

The Playlist / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Magic+Mike+XXL%22+ostatecznie+bez+Matthew+McConaugheya-107330
Przez długi czas wydawało się, że w "Magic Mike XXL" pojawią się wszyscy główni bohaterowie pierwszego filmu. Tak zresztą twierdził Channing Tatum – jedna z gwiazd obrazu i pomysłodawca obu części. Tak jednak nie będzie. Jak potwierdził reżyser dwójki Greg Jacobs, "Magic Mike XXL" powstaje bez udziału Matthew McConaugheya.W "Magic Mike'u" McConaughey wcielił się w postać Dallasa, byłego striptizera (choć od czasu do czasu wciąż pojawiającego się na scenie), który prowadzi klub z męskim striptizem. Jest bezwzględnym biznesmenem nie mającym skrupułów jeśli chodzi o wykorzystywanie przystojniaków.

Jacobs zapowiada również, że "Magic Mike XXL" będzie bardzo różnić się od pierwszego filmu i nikt po jego obejrzeniu nie będzie mógł oskarżyć twórców o to, że nakręcili dwa razy to samo.

Obok Tatuma na planie "Magic Mike'a XXL" ponownie pojawią się Matt Bomer i Joe Manganiello. Kto jeszcze z oryginalnej obsady powróci, tego Jacobs nie ujawnia. Nie chce też powiedzieć, jakie nowe twarze zobaczymy na ekranie.