"Max Payne 3" otrzyma polską wersję językową

Informacja nadesłana: Cenega Poland / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Max+Payne+3%22+otrzyma+polsk%C4%85+wersj%C4%99+j%C4%99zykow%C4%85-85251
Rockstar Games i Cenega ogłosiły właśnie, że "Max Payne 3" zostanie zlokalizowany na język polski na PC, Xbox 360 i Playstation3. Aby dać jak najlepsze wrażenia polskim graczom i możliwość obcowania z oryginalną wizją twórców, Max Payne 3 będzie zawierał polskie napisy z angielskimi głosami, włączając w to James’a MC Caffrey’a, aktora który użycza głos Maxowi od pierwszej części serii.

Wersja PC gry "Max Payne 3" ukaże się 1 czerwca od razu z polską wersją językową (napisy). "Max Payne 3" na Playstation 3 oraz Xbox360 ukaże się 18 maja i w ciągu kilku tygodni zaktualizowany łatką zawierającą polskie napisy.

Gra "Max Payne 3" opowiada historię owianego złą sławą byłego detektywa nowojorskiej policji, mieszkającego obecnie w brazylijskim São Paulo. Rozgrywka opiera się na niezwykle precyzyjnej i płynnej mechanice strzelania oraz utrzymuje charakterystyczną dla serii mroczną, filmową atmosferę. Mając nadzieję na uwolnienie się od dramatycznych wspomnień ze swojej przeszłości, Max Payne zatrudnia się jako osobisty ochroniarz zamożnego Rodrigo Branco. Gdy gang uliczny porywa żonę Rodrigo, Max zostaje wciągnięty w spisek tajemniczych, rywalizujących ze sobą grup, które przenikają wszystkie warstwy społeczne São Paulo. W krótkim czasie dookoła niego zaciska się niebezpieczna sieć, zagrażająca jego bliskim i wszystkiemu, na czym mu zależy. Po raz pierwszy w historii serii, w grze zawarty został tryb multiplayer, który przenosi kinowe doświadczenie, płynną mechanikę rozgrywki i realistyczne animacje postaci do świata rozgrywki wieloosobowej. W oparciu o historię i charakterystyczne elementy serii Max Payne, gra "Max Payne 3" oferuje szeroki wybór nowych i tradycyjnych trybów rozgrywki sieciowej. Gracze rywalizujący w trybie wieloosobowym również zostaną przytłoczeni wszechobecnym klimatem paranoi, zdrady i bohaterstwa, ukazanym w spektakularnym stylu graficznym, znanym z trybu dla jednego gracza.