Max Payne 3 - dziś premiera wersji PC

Informacja nadesłana: Cenega Poland / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Max+Payne+3+-+dzi%C5%9B+premiera+wersji+PC-85824
Dziś ma miejsce premiera długo oczekiwanej gry "Max Payne 3" w wersji na PC. Gra dostępna jest polskiej wersji językowej (napisy). Można ją zakupić zarówno w tradycyjnej wersji pudełkowej, jak i pobrać w wersji cyfrowej w ramach platformy Muve Digital. Ponadto, od 18 maja w sprzedaży dostępna jest gra w wersji na konsole Xbox 360 oraz Playstation 3. Co ważne, wersje konsolowe zostaną zaktualizowane specjalną łatką i, tak jak wersja PC, będą zawierały docelowo polskie napisy. Konkretną datę publikacji tej łatki ogłosimy tak szybko, jak będzie to możliwe.


„Swoje korzenie Max Payne wywodzi z komputerów osobistych, tak więc ważne było dla nas aby "Max Payne 3" w żaden sposób nie odbiegał od swojego dziedzictwa” powiedział Sam Hauser, założyciel Rockstar Games. „Jesteśmy dumni mogąc dostarczyć społeczności graczy PC kolejną część mrocznej podróży, jaką odbywa Max.”

Tworzony równolegle do konsolowej wersji, która zdobyła uznanie wielu recenzentów, "Max Payne 3" w wersji na PC dostarczy graczom najlepszych możliwych przeżyć związanych z tą grą dzięki takim elementom jak: wsparcie dla szerokiej gammy różnych konfiguracji PC, zaawansowanym opcjom ustawień grafiki, możliwością skalowania tekstur i modeli postaci, wykorzystanie DirectX11 oraz wsparcie dla LAN systemów multi-monitor jak również stereoskopowego 3D.