"Miłość jest wszystkim" po raz pierwszy w VOD tylko na player.pl

https://www.filmweb.pl/news/%22Mi%C5%82o%C5%9B%C4%87+jest+wszystkim%22+po+raz+pierwszy+w+VOD+tylko+na+player.pl-132640
11 kwietnia w serwisie player.pl, najbardziej angażującej platformie OTT w Polsce, pojawiła się pełna humoru komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie – "Miłość jest wszystkim". Do 1 maja film będzie dostępny tylko w player+, płatnej ofercie player.pl. Wyłączność względem innych platform wideo na żądanie potrwa aż do 22 maja. 


"Miłość jest wszystkim", w reżyserii Michała Kwiecińskiego (twórcy seriali "Bodo", "Czas honoru", "Hotel 52") to propozycja dla tych, którzy uwielbiają komedie romantyczne z prawdziwą plejadą gwiazd. W filmie występują między innymi Olaf Lubaszenko, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Michał Czernecki, Julia Wyszyńska, Agnieszka Grochowska i Jan Englert.

Dzięki aplikacji player.pl, widzowie po raz pierwszy będą mogli zobaczyć film "Miłość jest wszystkim" w dowolnym miejscu, czasie i na wybranym przez siebie ekranie. Do 1 maja platforma będzie jedynym medium, wliczając w to nadawców telewizyjnych, legalnie oferującym dostęp do hitu kinowego ostatniej zimy. Wyłączność względem innych serwisów VOD potrwa aż do 22 maja.

Player.pl oferuje rozrywkę na najwyższym poziomie, w tym hity prosto z kina oraz najpopularniejsze seriale i kanały live. Wiele tytułów pojawia się tam wcześniej niż w telewizji, czy innych serwisach wideo na żądanie. Już teraz w bibliotece player+ widzowie znajdą najciekawsze propozycje kinowe ostatnich miesięcy: "Kler", "Planeta singli 2", "Podatek od miłości", "7 uczuć" i "Juliusz". W kwietniu do pakietów tworzonych we współpracy z CANAL+ dodane zostaną także: "Imię Róży", "Kamerdyner" oraz "Paddington 2".

"Miłość jest wszystkim" można obejrzeć w player.pl od 11 kwietnia za jedyne 10 PLN (dostęp na 48 godzin).
Informacja sponsorowana
Udostępnij: