"Mortal Kombat", "Critters" i "Static Shock" w planach Warner Bros.

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Mortal+Kombat%22%2C+%22Critters%22+i+%22Static+Shock%22+w+planach+Warner+Bros.-107937
Warner Bros. nie zdejmuje nogi z gazu. Blue Ribbon Content, dywizja studia zajmująca się produkcjami internetowymi, zapowiedziała dziś kilkanaście nowych projektów, wśród nich reaktywację "Mortal Kombat" oraz kultowej serii komediowych horrorów "Critters".


Legendarny cykl New Line Cinema o żarłocznych stworach z kosmosu powróci w postaci serialu napisanego przez Michaela Jelenica i Aarona Horvatha. Z kolei dystrybuowany przez Warner Bros. Interactive "Mortal Kombat" będzie historią międzypokoleniowego starcia znanych i kochanych wojowników z "narybkiem", wymyślonym specjalnie na potrzeby serialu.

W fazie pre-produkcji znajdują się także inne projekty. Oto ich lista:

"RejecTED" - satryczyna komedia na podstawie autentycznych, z najróżniejszych względów niewykorzystanych, publicznych przemów.

"Gigner Snaps" - oparta luźno na motywach kanadyjskiego horroru "Zdjęcia Ginger" oraz jego sequeli opowieść o młodych dziewczynach, które nie cofną się przed niczym, nawet zamianą w wilkołaki, by znaleźć się na szczycie łańcucha pokarmowego.

"Golden Revenge" - kot i pies uwielbiają swojego właściciela, lecz nienawidzą jego nowej żony. Kiedy ukochana stawia mężczyźnie ultimatum - ona albo zwierzaki - bohater wywozi swoich pupili do lasu w innym stanie i porzuca. Teraz zwierzęta będą musiały pokonać wiele mil, by dokonać zemsty na małżeństwie.

"Ouroboros" - thriller od Akivy Goldsmana o dwóch policjantach, którzy na prowincji w Wisconsin muszą poradzić sobie z atakami przerażającej i niewidzialnej siły.

"Static Shock" - aktorska wersja kreskówki z uniwersum DC Comics prosto od scenarzysty, producenta i reżysera Reginalda Hudlina.

"Justice League: Gods and Monsters Chronicles" - animowany krótkometrażowy serial Bruce'a Timma i Alana Burnetta zadebiutuje na kanale Machinima w 2015 roku. Będzie oparty na filmie o tym samym tytule, który w tym samym roku wypuści Warner Bros.

"Play It Again, Dick" - serial napisany i produkowany przez twórcę "Veroniki Mars", Roba Thomasa. Ryan Hansen gra tutaj samego siebie i wraz z kolegami i koleżankami z planu "Veroniki" próbuje dorpowadzić do realizacji spin-offu kultowej serii, którego bohaterem będzie Dick Casablancas. 

Jak Wam się podobają nowe projekty Warner Bros.?
Udostępnij: