"Niebiańska plaża" doczeka się prequela w postaci serialu?

Moviehole / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Niebia%C5%84ska+pla%C5%BCa%22+doczeka+si%C4%99+prequela+w+postaci+serialu-133660
Danny Boyle kontynuuje tournée po mediach z okazji premiery filmu "Yesterday". W rozmowie z dziennikiem "The Independent" reżyser ujawnił, że trwają prace nad serialem będącym prequelem "Niebiańskiej plaży".


Scenariusz show pisze Amy Seimetz znana m.in. z ról w "Smętarzu dla zwierzaków", "Obcym: Przymierzu" czy "Następny jesteś ty". Co ciekawe, choć serial ma opowiadać o wydarzeniach poprzedzających te z "Niebiańskiej plaży", jego akcja rozgrywa się współcześnie. - Trochę to wszystko pokręcone - przyznał reżyser. Jednocześnie zapewnił, że scenariusze pierwszych dwóch odcinków, które miał okazję przeczytać, są naprawdę intrygujące. Boyle nie jest jednak pewien, czy stacja FX odważy się ostatecznie wyłożyć pieniądze na realizację.

"Niebiańska plaża" to ekranizacja książki Aleksa Garlanda. Jej bohaterem jest Richard (Leonardo DiCaprio) - znudzony cywilizacją młody Amerykanin, który zostawia wszystko za sobą i wyrusza na spotkanie prawdziwej przygody. Na pewnej bajecznej plaży mężczyzna odkrywa, że marzenia mają swoją cenę. Okazuje się, iż ów niebiański zakątek kryje w sobie tajemnicę, za którą wielu gotowych jest zginąć. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones