Polecamy filmy, które przeniosą Was na plażę

Filmweb autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Polecamy+filmy%2C+kt%C3%B3re+przenios%C4%85+Was+na+pla%C5%BC%C4%99-137398
Polecamy filmy, które przeniosą Was na plażę
Parki i lasy otwarte. Do szczęścia brakuje nam już tylko morza i plaży. I mamy na to sposób. Przygotowaliśmy dla Was listę filmów, które przeniosą Was w rajskie zakątki. Ale uprzedzamy, niektóre z nich mają swoje mroczne atrakcje. To dokąd jedziecie?

Więcej filmowych inspiracji znajdziecie w zakładce na stronie głównej #ZOSTAŃWDOMU***
Piasek, słońce, Leonardo DiCaprio. Brzmi jak wakacje, z których można nie wracać? Dla niektórych to będzie złowieszcza wróżba. Mimo niebezpieczeństwa zaglądamy tam tak często, jak to tylko możliwe – dla zdjęć, dla aktorów, muzyki i tego dreszczu emocji. Niebiańskie wakacje.


***

"Cast Away" (Netflix)


A gdyby tak móc odbywać kwarantannę na bezludnej wyspie? Był ktoś taki, kto już w kinie tego spróbował. I niby był w raju, a jednak na szczęśliwego nie wyglądał. To chyba dlatego, że cisza wszędzie brzmi tak samo. Warto jeszcze raz sprawdzić, czy to jest właśnie to, o czym marzycie. 

***

"The Affair", sezon 1. (HBO)


Tęsknicie za letnim romansem i nocnymi kąpielami w morzu? Izolacja czy nie i tak nie każdy może sobie na to pozwolić. Ale przeżyć to bohaterami serialu "The Affair" nikt nikomu nie zabroni. Gdy dodamy, że w tle czai się też zbrodnia, wszystkie bilety na te wakacje powinny zostać wyprzedane. 

***

"Szczęki 2", a może nawet "3" i "4" (Netflix)


Co może pójść nie tak na wyspie, której strzeże sam Roy Scheider? Gdy za sterami nie ma Stevena Spielberga, a w przybrzeżnych wodach grasuje mściwy rekin – zasadniczo wszystko. Uprzedzamy, że historia z sequela na sequel staje się coraz "straszniejsza", ale słońce przypieka tak samo.

*** 

"Plażowy haj" (Ipla)


Moondogowi z filmu Harmony'ego Korine'a słońce uderzyło do głowy zdecydowanie za mocno. A może wcale nie? Może to jedyny słuszny styl życia, w zwariowanym świecie pełnym nakazów, zakazów i utartych ścieżek. Na wiecznej balandze z nieodłącznym jointem i butelką alkoholu w ręce staje się wręcz naszym ulubionym bohaterem. Jedźcie śmiało na jego spotkanie. 

***Nie ma słońca i plaży bez "baywatch" i "słonecznego patrolu". A jeśli jest to patrol składający się z najseksowniejszych ratowników na świecie i dowodzi nimi najsympatyczniejszy człowiek show biznesu we wszech-świecie, to wiedzcie, że na takiej wycieczce nigdy nie stracicie. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones