"Ostatnia piosenka" na Blu-ray i DVD

Informacja prasowa /
https://www.filmweb.pl/news/%22Ostatnia+piosenka%22+na+Blu-ray+i+DVD-65877
"The Last Song: Ostatnia piosenka" - wzruszająca i podnosząca na duchu historia miłosna o dojrzewaniu na podstawie bestsellerowej powieści Nicholasa Sparksa jest już dostępna na Blu-ray i DVD.

"Ostatnia piosenka" to ekranizacja najnowszego dzieła Nicholasa Sparksa – amerykańskiego pisarza i scenarzysty, którego autorski dorobek to kilkanaście nastrojowych powieści. Wśród najlepszych wymienia się przejmujący "List w butelce", a także osadzoną w latach 50-tych XX wieku "Jesienną miłość".W tej ciepłej i nastrojowej opowieści rola głównej bohaterki została powierzona aktorce młodego pokolenia Miley Cyrus – znanej doskonale z roli nastoletniej gwiazdy muzyki pop w serialu "Hannah Montana". W filmie zobaczymy również Grega Kinneara – znanego amerykańskiego aktora nominowanego m.in. do Oscara za najlepszą rolę drugoplanową w "Lepiej być nie może" z 1997 roku, oraz Liama Hemswortha - australijskiego gwiazdor znanego z filmu "Zapowiedź", Kelly Preston ("Jerry Maguire"), a także Stephanie Leigh i Nicka Searcy'ego ("Cast Away: Poza Światem").

Historia "Ostatniej piosenki" skupia się na trudnych relacjach między ojcem i córką. Ronnie (Miley Cyrus) nie potrafi pogodzić się z rozwodem rodziców. Jej tata, Steve (Greg Kinnear), stara się odbudować pełną miłości wieź, jaka niegdyś istniała między nim a córką, ale ponowne nawiązanie kontaktu ze zbuntowaną dziewczyną nie jest łatwe. Postanawia w tym celu wykorzystać jedyną rzecz, która nadal ich łączy – muzykę. W międzyczasie Ronnie poznaje przystojnego siatkarza plażowego Willa, wraz z którym odkrywa tajemnice pierwszej miłości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones