"Płynące wieżowce" na Blu-ray i DVD od 11 kwietnia

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22P%C5%82yn%C4%85ce+wie%C5%BCowce%22+na+Blu-ray+i+DVD+od+11+kwietnia-104068
"Płynące Wieżowce" to współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości i akceptacji siebie. Poruszająca temat, który przełamuje tabu i po raz pierwszy w polskim kinie podejmuje temat relacji homoseksualnych. Film w reżyserii Tomasza Wasilewskiego już 11 kwietnia zadebiutuje na Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films.
Na warszawskim osiedlu mieszkają razem Ewa (Katarzyna Herman) z synem Kubą (Mateusz Banasiuk) i jego dziewczyną Sylwią (Marta Nieradkiewicz). Ewa nie jest zachwycona partnerką syna, co daje jej odczuć na każdym kroku. Dla chłopaka odskocznią od domowego konfliktu i codziennej rutyny jest sport. Kuba trenuje pływanie, jest jednym z najlepszych zawodników w studenckiej sekcji pływackiej AWF-u.

Na imprezie Kuba i Sylwia poznają Michała (Bartosz Gelner), który nie ukrywa swojej homoseksualnej orientacji. Wzajemne zauroczenie chłopaków wkrótce przeradza się w uczucie. Kuba nie potrafi jednak wybrać między tym, co czuje do Michała, a głębokim przywiązaniem i miłością, którymi darzy Sylwię. Decyzja, którą musi podjąć, zaczyna go przerastać.

Dramat przeżywa również Michał, który chce stworzyć z Kubą swój pierwszy prawdziwy związek. Chłopak nie jest jednak gotowy na zerwanie z Sylwią. Rodzice Michała starają się być tolerancyjni i akceptować życiowe wybory syna, matka Kuby przeciwnie – jest zszokowana wiadomością o homoseksualizmie swojego dziecka. Wkrótce pojawi się szansa na to, by życie kobiet pozostało bez zmian. 


WYDANIE BLU-RAY I DVD 
Film "Płynące wieżowce" na Blu-ray i DVD zadebiutuje już 11 kwietnia. Na płytach obok filmu znajdą się również dodatki specjalne:

WYDANIE BLU-RAY:
• Zwiastun kinowy
• Spot TV
• Galeria zdjęć

WYDANIE DVD:
• Zwiastun kinowy
• Spot TV
• Galeria zdjęć


Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray na profilu: 
facebook.com/MojeFilmyDVD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones