"Pamiętniki wampirów" sezon 3 już na DVD

  • Informacja nadesłana
  • DVD/Blu-ray, Filmy
Elena, Stefan i Damon powracają w trzecim sezonie bijącego rekordy popularności serialu "Pamiętniki wampirów". Sezon 3. produkcji realizowanej na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa J.L. Smith zadebiutują na DVD w ofercie Galapagos Films już 12 września!

PW3_PLANSZA.jpg


Pewnego koszmarnego dnia życie nastoletniej Eleny Gilbert (Nina Dobrev) i jej młodszego brata Jeremy'ego (Steven R. McQueen) zmienia się drastycznie. Kiedy w tragicznym wypadku samochodowym giną ich rodzice, przeprowadzają się do swojej ciotki. Z początkiem roku szkolnego, w liceum do którego uczęszcza rodzeństwo, pojawia się nowy uczeń – skryty, ale niezwykle przystojny Stefan Salvatore (Paul Wesley). Atrakcyjny chłopak z miejsca zwraca na siebie uwagę Eleny. Dziewczyna jest przekonana, że on i Stefan są sobie przeznaczeni. Niestety nie ma pojęcia, że Stefan jest w rzeczywistości wampirem. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy w miasteczku pojawia się brat Stefana – tajemniczy i gwałtowny Damon (Ian Somerhalder). On również ulega fascynacji Eleną…

Seksowni i nadprzyrodzeni bohaterowie "Pamiętniki wampirów" powracają w 22 odcinkach sezonu trzeciego. Gdy Stefan ulega Klausowi, Damon i Elena walczą z poczuciem winy, po tym jak zbliżają się do siebie podczas prób ratowania Stefana. Aby rozwiązać 1000-letni spór o władzę, z trumien wychodzą: Mikael – Pierwotny łowca wampirów, Ester – Pierwotna czarownica oraz ich dzieci. Mistic Falls staje się teraz polem walki wampirów, ze śmiertelnie odmienioną Eleną w samym centrum, która musi wybierać pomiędzy Damonem i Stefanem.

WYDANIE DVD
Trzeci sezon serialu "Pamiętniki wampirów" na DVD zadebiutuje 12 września. Na pięciu płytach DVD znajdą się 22 odcinki cyklu w wersji z polskim lektorem oraz napisami, a także wyjątkowe dodatki specjalne:

•    Ciemna strona Stefana – Zobacz podróż  Stefana pomiędzy dobrem a złem
•    Pierwotne wampiry: Początek – Zobacz linię czasu, drzewo genealogiczne i mitologiczne korzenie prastarych stworzeń
•    Drugie ugryzienie: Gagi z planu
•    Sceny dodatkowe

zobacz też:

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię