"Piep*zyć Mickiewicza": rozmawiamy z gwiazdami na uroczystej premierze filmu

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/%22Piep*zy%C4%87+Mickiewicza%22%3A+rozmawiamy+z+gwiazdami+na+uroczystej+premierze+filmu-153561
"Piep*zyć Mickiewicza": rozmawiamy z gwiazdami na uroczystej premierze filmu
W poniedziałek, 8 stycznia, w warszawskim kinie CinemaCity Sadyba odbyła się uroczysta premiera filmu "Piep*zyć Mickiewicza". Na czerwonym dywanie Łukasz Muszyński rozmawiał z gwiazdami produkcji: Dawidem Ogrodnikiem, który wciela się w niepokornego nauczyciela Jana Sienkiewicza, oraz młodymi aktorami grającymi jego uczniów – Aleksandrą Izydorczyk, Krystianem Embradorą i Januszem Walczukem. 

Dawid Ogrodnik na premierze filmu "Piep*zyć Mickiewicza"


Podczas premiery "Piep*zyć Mickiewicza" rozmawialiśmy m.in. z Dawidem Ogrodnikiem. Czy grany przez niego Jan Sienkiewicz to nauczyciel, jakiego sam chciałby spotkać? Aleksandra Izydorczyk i Krystian Embradora na premierze filmu "Piep*zyć Mickiewicza"


O pracy nad filmem opowiedzieli nam też debiutujący na wielkim ekranie Aleksandra Izydorczyk i Krystian Embradora. Jak wspominają pracę na planie?Janusz Walczuk na premierze filmu "Piep*zyć Mickiewicza"


"Piep*zyć Mickiewicza" to także ekranowy debiut rapera Janusza Walczuka, który napisał piosenkę promującą film. Zobaczcie, co miał nam do powiedzenia.O czym opowiada "Piep*zyć Mickiewicza"?


Film "Piep*zyć Mickiewicza" trafi na ekrany polskich kin już w najbliższy piątek, 12 stycznia. Zobaczcie jego zwiastun: Wyrzucony z uczelni pisarz i wykładowca Jan Sienkiewicz zatrudnia się w warszawskim liceum. Pod jego opiekę trafia słynna na całą szkołę klasa zbuntowanych i odpornych na wiedzę wyrzutków. IIB to uczniowie z piekła rodem, a ich przyszłość wydaje się przesądzona. Ale Sienkiewicz, uzbrojony w literaturę, entuzjazm i masę niekonwencjonalnych pomysłów, rzuci wyzwanie skazanej na wykluczenie grupie. Czy uda mu się ją okiełznać i ocalić? Opowieść o przyjaźni, miłości, szkolnych szaleństwach i o tym, że każdy zasługuje na jeszcze jedną szansę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones