Netflix: polski Top 10 tygodnia – "Piep*zyć Mickiewicza" ulubionym filmem

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Netflix%3A+Top+10+film%C3%B3w+i+seriali+w+Polsce.+Najpopularniejsze+tytu%C5%82y+tygodnia+8-14.04.2024-155112
Netflix: polski Top 10 tygodnia – "Piep*zyć Mickiewicza" ulubionym filmem
Polski film "Piep*zyć Mickiewicza" przejął rodzime Top 10 najchętniej oglądanych filmów na platformie. Równie popularny okazał się też francuski serial kryminalny "Antracyt", który wyprzedził m.in. produkcję HBO "Stamtąd" czy powszechnie lubianego "Dextera". Poniżej przedstawiamy wszystkie 20 tytułów, które w minionym tygodniu przyciągnęły przed ekrany użytkowników Netfliksa z Polski.

Top 10 filmów Netfliksa w Polsce: 8-14.04.2024Wspierany przez nową jednostkę specjalną elitarny snajper leci na Maltę, aby odbić tajną agentkę z rąk wyrafinowanej grupy terrorystycznej. 

W tym poruszającym dramacie inspirowanym prawdziwymi wydarzeniami młoda kobieta ze szwedzkiej rdzennej społeczności Saamów tropi mordercę, aby wyrównać osobiste rachunki.

Ten inspirowany prawdziwymi wydarzeniami dramat przedstawia kulisy bezkompromisowego dziennikarstwa, które zaowocowało wstrząsającym wywiadem i kompromitującym występem księcia Andrzeja w programie BBC Newsnight. Od napięcia towarzyszącego trudnym negocjacjom producentki Sam McAlister z pałacem Buckingham aż po oszałamiającą potyczkę dziennikarki Emily Maitlis z księciem - ten film to opowieść o kobietach, które wykazały się ogromną odwagą i nie cofnęły się przed niczym, aby świat usłyszał tę historię.

Ta brutalna zbrodnia wstrząsnęła spokojnym kanadyjskim miasteczkiem. Nieznani sprawcy włamali się do domu wietnamskich imigrantów i sterroryzowali rodzinę, pozostawiając przy życiu jedynie straumatyzowaną córkę. Sąsiedzi i znajomi nie mogli uwierzyć, że tak gościnni, hojni i ciężko pracujący ludzie mogli paść ofiarą przestępców. Pełnometrażowy film dokumentalny w reżyserii Jenny Popplewell ("Morderstwo po amerykańsku: Zwyczajna rodzina") poprzez materiały z przesłuchań policyjnych i wypowiedzi osób związanych ze sprawą odkrywa zagmatwaną sieć problemów prowadzących do niespodziewanego finału.

Gdy wielkie wydarzenie – ślub gwiazd muzyki pop na scenie – kończy się katastrofą, dziewczyna pod wpływem impulsu wybiera na męża swojego nauczyciela matematyki z liceum.

Ona (Aitana) jest młodą pianistką przygotowującą się do przesłuchania. On (Fernando Guallar) projektantem gier, który potrafi się skoncentrować wyłącznie w absolutnej ciszy. Ich mieszkania dzieli tylko cienka jak papier ściana. Czy nauczą się żyć ze sobą w harmonii? A może przez tę ścianę rozkwitnie romans?

Szefowa kuchni Oliwia, zwabiona podstępem na wieś, aby ratować gospodarstwo babci, zakochuje się w przystojnym rolniku, który skrywa pewien sekret.

Trzy starożytne mumie podróżują do Londynu, aby odzyskać egipski pierścień ukradziony przez archeologów. Tym samym wyruszają w drogę pełną przygód.

Po trudnych latach w sierocińcu Nica i Rigel trafiają do jednej rodziny – i zdają sobie sprawę, że ciągnie ich do siebie zaskakujące uczucie, któremu nie mogą się oprzeć.

Wyrzucony z uczelni pisarz i wykładowca Jan Sienkiewicz zatrudnia się w warszawskim liceum. Pod jego opiekę trafia słynna na całą szkołę klasa zbuntowanych i odpornych na wiedzę wyrzutków. IIB to uczniowie z piekła rodem, a ich przyszłość wydaje się przesądzona. Ale Sienkiewicz, uzbrojony w literaturę, entuzjazm i masę niekonwencjonalnych pomysłów, rzuci wyzwanie skazanej na wykluczenie grupie. Czy uda mu się ją okiełznać i ocalić? Opowieść o przyjaźni, miłości, szkolnych szaleństwach i o tym, że każdy zasługuje na jeszcze jedną szansę.Top 10 seriali Netfliksa w Polsce: 8-14.04.2024(Sezon 1) Serial opowiada o tytułowym bohaterze, który prowadzi podwójne życie. Na co dzień pracuje w laboratorium policyjnym, a w nocy sam zmienia się w seryjnego zabójcę i morduje innych morderców.

(Sezon 1) W serialu "Dżentelmeni" Eddie Horniman (Theo James) niespodziewanie dostaje w spadku po ojcu pokaźną wiejską posiadłość, która okazuje się imperium marihuany. W dodatku całkiem spora ekipa przyjemniaczków z brytyjskiego półświatka chce mieć swój udział w tym interesie. Eddie postanawia uwolnić rodzinę z ich szponów i pokonać gangsterów ich własną bronią. Jednak im bardziej wciąga go przestępcze uniwersum, tym bardziej zaczyna mu się w nim podobać.

(Sezon 1) Zagubieni podróżnicy trafiają do tajemniczego miasteczka, z którego nie ma ucieczki, gdzie złowrogie siły zatruwają ich umysły i polują na nich nocą.

(Sezon 6) Serial opowiada o młodym chirurgu granym przez Freddiego Highmore'a. U bohatera zdiagnozowano autyzm, ale nie przeszkadza mu to być wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Kolejne sezony pokazują jego pracę i codzienne trudności podczas leczenia w prestiżowym szpitalu w Kalifornii.

(Miniserial) Niezidentyfikowane pasożyty gwałtownie atakują ludzi i zdobywają władzę. Ludzkość zaczyna walkę z narastającym zagrożeniem.

(Sezon 1) Odważna, ciekawska kotka wyrusza razem z przyjaciółmi na spotkanie przygody i odkrywa otaczający ją barwny świat, ucząc się przy tym ważnych rzeczy.

(Sezon 1) Brzemienna w skutkach decyzja podjęta w Chinach przez młodą kobietę w latach 60. XX wieku rozchodzi się echem w czasie i przestrzeni, a jej konsekwencje sięgają czasów współczesnych. Gdy prawa natury w niewytłumaczalny sposób chwieją się w posadach, zżyta grupa wybitnych naukowców łączy siły ze stosującym nietypowe metody detektywem, aby stawić czoła największemu zagrożeniu w historii ludzkości.

(Miniserial) Carina ściąga rodzinę na tradycyjne święto przesilenia letniego, ale wesoły nastrój zmienia się o 180 stopni, gdy na światło dzienne wychodzą długo skrywane sekrety.

(Sezon 1) Rywalizujące ze sobą gangi ścigają się po całej Europie w pogoni za bezcenną monetą. Emerytowany włamywacz łączy siły z drobnym gangsterem, aby dokonać ostatniego skoku.

Stara sprawa znów zostaje otwarta, gdy zaginięcie reportera ściąga jego córkę do górskiego miasteczka prześladowanego przez sektę, tajemnice i śmierć.


Zwiastun serialu "Kanciarze"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones