"Piraci z Karaibów 6" jednak powstaną?

Omega Underground / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Piraci+z+Karaib%C3%B3w+6%22+jednak+powstan%C4%85-129267
Czyżby "Zemsta Salazara" nie miała być ostatnią częścią "Piratów z Karaibów"? Tak przynajmniej sugeruje portal Omega Underground. Według ich anonimowych źródeł szósta część powoli się krystalizuje. Co więcej, prawdopodobnie za kamerą stanie Joachim Rønning.


Norweg powoli wyrasta na czołowego twórcę w wytwórni Disneya. To on nakręcił "Zemstę Salazara", a obecnie przygotowuje "Czarownicę 2".

Przypomnijmy, że jeszcze przed premierą "Na nieznanych wodach" Disney zapowiadał realizację szóstej części "Piratów z Karaibów". Wtedy jednak zakładano, że piąta i szósta odsłona zostaną nakręcone jednocześnie. Tak się jednak nie stało. A "Zemsta Salazara", kiedy w ubiegłym roku weszła do kin, okazała się sporym rozczarowaniem finansowym. Jest jedyną odsłoną cyklu, która nie zarobiła w Stanach Zjednoczonych przynajmniej 200 milionów dolarów (172,6 mln). Globalnie obraz zgarnął 794,9 mln dolarów, czyli o 250 milionów mniej niż "Na nieznanych wodach".

Niestety Omega Underground nie zna żadnych szczegółów fabuły. Nie jest też w stanie potwierdzić, czy w widowisku ponownie pojawi się Johnny Depp.

Udostępnij: