"Pitbull. Ostatni pies" tylko w player+

https://www.filmweb.pl/news/%22Pitbull.+Ostatni+pies%22+tylko+w+player%2B-129397
Od poniedziałku, 13 sierpnia tylko w player+ dostępny jest najnowszy obraz Władysława Pasikowskiego "Pitbull. Ostatni pies". To nie lada gratka dla fanów, ponieważ serwis oferuje film na dwa tygodnie przez premierą w innych serwisach VoD i będzie dostępny do 26 sierpnia.

 
Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też za punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. Aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz.
 
Film wyreżyserował Władysław Pasikowski – twórca kultowych "Psów", a także reżyser głośnych filmów ostatnich lat: "Pokłosia" i "Jacka Stronga". W rolach głównych w "Pitbullu. Ostatnim psie" pojawiają się: Marcin Dorociński, Adam Woronowicz, Krzysztof Stroiński, Rafał Mohr, Marian Dziędziel, Cezary Pazura, Iza Kuna oraz Dorota "Doda" Rabczewska.

Cena za wypożyczenie na 72 godziny to 10 zł. W specjalnej promocji, płacąc blikiem, można wypożyczyć film nawet w cenie 8 zł. Poprzednie części "Pitbulla" udostępnione w player+ biły rekordy popularności wśród użytkowników.

"Pitbull. Ostatni pies" możesz obejrzeć już teraz w player+!
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones