"Punisher" i "Jessica Jones" do kasacji

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Punisher%22+i+%22Jessica+Jones%22+do+kasacji-131932
I to by było na tyle. Jak donosi portal Deadline, Netflix zrezygnował z realizacji kolejnych sezonów "Punishera" oraz "Jessiki Jones".Skasowanie obu seriali od pewnego czasu wydawało się nieuniknione. Przypomnijmy, że wcześniej streamingowy gigant anulował trzy inne produkcje realizowane we współpracy z Marvelem:  "Daredevila", "Iron Fista" oraz "Luke Cage'a".

Szczęście w nieszczęściu: na premierę wciąż czeka zrealizowany już trzeci sezon przygód "Jessiki Jones". Na razie nie wiadomo jednak, kiedy Netflix planuje go upublicznić.

"Jessica Jones" zadebiutowała na ekranach w 2015 roku. Po nieudanej misji, która zakończyła się tragedią, tytułowa superbohaterka (Krysten Ritter) przechodzi załamanie. Kobieta stara się odbudować swoje życie i zaczyna pracę jako prywatny detektyw w Nowym Jorku. Walcząca z poczuciem winy i wewnętrznymi demonami postanawia wykorzystywać swoje zdolności, aby chronić potrzebujących.

Postać Punishera (Jon Bernthal) została zaprezentowana widzom w drugim sezonie "Daredevila" w 2016 roku. W 2017 bezwzględny mściciel walczący z przestępczością w Nowym Jorku otrzymał własny serial.