Kevin Feige nie wyklucza powrotu Daredevila i Jessiki Jones

The Playlist / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kevin+Feige+nie+wyklucza+powrotu+Daredevila+i+Jessiki+Jones-140891
Kevin Feige nie wyklucza powrotu Daredevila i Jessiki Jones
źródło: Materiały prasowe
Przy okazji zbliżającej się premiery "WandaVision" na platformie Disney+ szef Marvel Studios Kevin Feige udzielił w ostatnim czasie szeregu wywiadów. Jednym z przewijających się pytań jest to o możliwość powrotu postaci i aktorów z seriali, które Marvel zrealizował dla serwisu Netflix. Czy Daredevil (Charlie Cox), Luke Cage (Mike Colter), Jessica Jones (Krysten Ritter), Iron Fist (Finn Jones) albo Punisher (Jon Bernthal) mają szansę pojawić się w jakimś nowym projekcie studia?

Feige zazwyczaj odpowiada na to pytanie jakimś wariantem "nigdy nie wiadomo" albo "nigdy nie mów nigdy". Kiedy zapytano go jednak wprost o możliwość pojawienia się Coxa w roli Daredevila w nadchodzącym "Spider-Manie 3" (to krążąca w ostatnim czasie plotka), producent po prostu zamilkł. Dosłownie nie udzielił odpowiedzi. Czy to wyraz zmęczenia wywiadowym maratonem, w którym powracają wciąż te same tematy? A może milczące potwierdzenie?

W innym z wywiadów Feige był na szczęście nieco bardziej wylewny: To jeden z uroków komiksów, że postacie mogą pojawiać się i znikać. Wszystko to jest dla nas inspiracją na przyszłość. W tych serialach pojawili się świetni aktorzy i świetne postacie.

Wciąż jesteśmy daleko od oficjalnego potwierdzenia, ale przynajmniej wygląda na to, że Feige nie wyklucza takiej opcji. Prawdopodobnie największe szanse na powrót mają Charlie Cox i Krysten Ritter, jako że ich seriale - odpowiednio: "Daredevil" i "Jessica Jones" - były nie tylko najbardziej popularne, ale i najwyżej cenione spośród netfliksowej grupy.

Chcielibyście zobaczyć ponownie Daredevila, Jessikę Jones, Luke'a Cage'a, Iron Fista albo Punishera?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones