"Reign of the Supermen" i "Gotham by Gaslight" animacjami DC

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Reign+of+the+Supermen%22+i+%22Gotham+by+Gaslight%22+animacjami+DC-124180
Przy okazji premiery "Batman and Harley Quinn" studia Warner Bros. Animation i DC Entertainment ujawniły na Comic-Conie w San Diego, jakie animowane produkcje znajdują się w ich najbliższych planach.


Oto nadchodzące animacje DC:

- "Batman: Gotham by Gaslight" - ekranizacja komiksu uznawanego za pierwszą odsłonę cyklu "Elseworlds", prezentującego alternatywne wizje superbohaterów. To opowieść o wiktoriańskim Batmanie, który jest na tropie Kuby Rozpruwacza. Twórcami oryginału są Brian Augustyn i Mike Mignola.

- "Suicide Squad: Hell to Pay" - pierwszy film o Suicide Squad rozgrywający się w ramach animowanego uniwersum DC ("Batman: Assault on Arkham" z udziałem Suicide Squad nawiązywał do uniwersum gier z serii "Arkham"). Producenci zapowiadają niesamowitą obsadę głosów.

- "Death of Superman" i "Reign of the Supermen" - dwuczęściowa ekranizacja kultowej komiksowej historii o walce Supermana z Doomsdayem, śmierci bohatera oraz pojawieniu się czterech nowych Supermanów, wśród których byli: Steel, Cyborg Superman, Superboy oraz Ostatni Syn Kryptona. Komiks doczekał się już animowanej ekranizacji w postaci filmu "Superman: Doomsday" (2007), który jednak ignorował szereg kluczowych wątków.