"Sexify": zobacz zwiastun nowego polskiego serialu Netfliksa

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Sexify%22%3A+zobacz+zwiastun+nowego+polskiego+serialu+Netfliksa-141833
28 kwietnia na serwisie streamingowym Netflix zadebiutuje polski serial komediowy "Sexify". Platforma zaprezentowała właśnie zwiastun oraz plakat 8-odcinkowej produkcji w reżyserii Kaliny Alabrudzińskiej i Piotra Domalewskiego.
"Sexify" opowiada historię ambitnej studentki informatyki - Natalii (Aleksandra Skraba), która marzy o tym, żeby wygrać prestiżowy konkurs. Jej kluczem do sukcesu ma być innowacyjna aplikacja, która pozwoli zaspokoić ciekawość i seksualne potrzeby jej rówieśników. Problem w tym, że sama wie dużo o programowaniu, ale bardzo mało o seksie. Postanawia więc połączyć siły ze swoją najlepszą przyjaciółką Pauliną (Maria Sobocińska) i koleżanką z akademika - Moniką (Sandra Drzymalska). Aby wynaleźć algorytm na kobiecy orgazm, dziewczyny zaczynają odkrywać tajemniczy i zawiły świat seksu, przy okazji dowiadując się coraz więcej o sobie samych.

Jak obiecują twórcy, "Sexify" to zabawna i prowokująca opowieść o życiu współczesnych młodych dziewczyn - dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecej siły i seksualności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones