"Sexify": Netflix ogłasza kolejny polski serial

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Sexify%22%3A+Netflix+og%C5%82asza+kolejny+polski+serial-136864
Maria Sobocińska, Aleksandra Skraba i Sandra Drzymalska grają główne role w "Sexify" - nowym polskim serialu realizowanym dla platformy streamingowej Netflix. Premiera jeszcze w tym roku.


Autorami scenariusza oraz reżyserami 8-odcinkowego komediodramatu są Piotr Domalewski ("Cicha noc") i Kalina Alabrudzińska ("Nic nie ginie"). Za produkcję odpowiada Akson Studio.

Natalia, Paulina i Monika biorą udział w prestiżowym konkursie studenckim na najlepszy start-up. Ich nowatorski projekt - Sexify -  ma być rewolucją w życiu erotycznym. W imię nauki i wygranej muszą teraz dogłębnie studiować tajniki świata seksu, przy okazji coraz lepiej poznając siebie same. "Sexify" to pełna humoru i prowokacji opowieść o życiu współczesnych młodych dziewczyn - dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecej siły i seksualności.

To projekt, który daje szansę na to, żeby w lekkiej, żartobliwej formie opowiedzieć o ważnych współczesnych problemach. Mam ogromne szczęście, że stałem się częścią tego niezwykłego przedsięwzięcia. Praca nad nim to wspaniały czas, z pełnymi pomysłów i energii ludźmi - mówi Piotr Domalewski.

Kalina Alabrudzińska dodaje: Cieszę się, że w "Sexify" mogę opowiedzieć o młodych kobietach, które wiedzą, że nic nie muszą, a mogą wszystko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones