Netflix potwierdza: będzie drugi sezon serialu "Sexify"

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Netflix+potwierdza%3A+b%C4%99dzie+drugi+sezon+serialu+%22Sexify%22-143146
Netflix potwierdza: będzie drugi sezon serialu "Sexify"
źródło: Materiały prasowe
Netflix potwierdził dzisiaj, że rozpoczęły się prace nad drugim sezonem polskiego serialu "Sexify".

W nowym sezonie poznamy dalsze losy głównych bohaterek, Natalii, Pauliny i Moniki, które mimo przegranej w konkursie, nie mają zamiaru się poddawać i kontynuują pracę nad apką. Mają wszystko, czego potrzebują do jej stworzenia - świetny pomysł Natalii, pasję Pauliny i pieniądze Moniki. A przynajmniej tak im się wydaje...
 
Do swoich ról powrócą Aleksandra Skraba, Sandra Drzymalska i Maria Sobocińska.

Twórcami drugiego sezonu będą ponownie Kalina Alabrudzińska, Piotr Domalewski, a producentami kreatywnymi Agata Gerc i Jan Kwieciński z AKSON STUDIO.

Drugi sezon "Sexify" będzie na pewno zaskakujący. Wiedząc to, nie możemy się już doczekać momentu, w którym bohaterki zabiorą widzów w kolejny etap swojej ekscytującej podróży - mówi Agata Gerc, producentka serialu.

Pokochaliśmy bohaterki "Sexify" oraz ich przygody i w trakcie tworzenia serialu marzyło się nam, aby pokochali je również widzowie. Sezon drugi jest dowodem na to, że tak się stało i strasznie jestem z tego powodu szczęśliwy – dodaje Jan Kwieciński, producent serialu.

Twórcy "Sexify", Kalina Alabrudzińska i Piotr Domalewski z dużą dozą humoru uchwycili ważne dla młodych ludzi problemy, a widzowie na całym świecie docenili z jaką otwartością serial mówi o seksualności, odkrywaniu swoich potrzeb i zdobywaniu pewności siebie. Razem z zespołem AKSON STUDIO oraz utalentowanymi twórcami udało się nam stworzyć dzieło uniwersalne, które trafiło do serc widzów na całym świecie — powiedziała Anna Nagler, dyrektor ds. lokalnych seriali oryginalnych w Netflix.

Pierwszy sezon "Sexify" miał swoją premierę 28 kwietnia 2021 r. i jest dostępny na całym świecie, tylko na Netflix.

Nowy sezon będzie liczył 8 odcinków, premiera w serwisie Netflix zaplanowana jest na 2022 rok.

Poniżej przypominamy odcinek Serial Killers, w którym Julia Taczanowska i Dorota Kostrzewa rozmawiają o 1. sezonie "Sexify". 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones