Sekscytująca technologia, czyli zwiastun "Sexify 2". Znamy także datę premiery serialu

youtube.com / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Sexify%22%3A+Netflix+pokaza%C5%82+zwiastun+2.+sezonu.+Dowiedz+si%C4%99%2C+kiedy+premiera-148837
Sekscytująca technologia, czyli zwiastun "Sexify 2". Znamy także datę premiery serialu
Netflix zaprezentował zwiastun 2. sezonu polskiego serialu "Sexify". Platforma streamingowa ogłosiła, że nowe odcinki zadebiutują na ekranach już 11 stycznia.  

"Sexify: zobacz zwiastun 2. sezonu
"Sexify": szczegóły 2. sezonuW nowym sezonie poznamy dalsze losy głównych bohaterek, Natalii, Pauliny i Moniki, które mimo przegranej w konkursie, nie mają zamiaru się poddawać i kontynuują pracę nad apką. Mają wszystko, czego potrzebują do jej stworzenia - świetny pomysł Natalii, pasję Pauliny i pieniądze Moniki. A przynajmniej tak im się wydaje...Podczas gdy przyszłość ich startupu wisi na włosku, trzy młode przedsiębiorczynie muszą znaleźć złoty środek między swoim burzliwym życiem osobistym, ostro grającą konkurencją i wymagającą inwestorką.
Do swoich ról powrócą Aleksandra Skraba, Sandra Drzymalska i Maria Sobocińska.

Twórcami drugiego sezonu będą ponownie Kalina Alabrudzińska, Piotr Domalewski, a producentami kreatywnymi Agata Gerc i Jan Kwieciński z AKSON STUDIO.  

Drugi sezon "Sexify" będzie na pewno zaskakujący. Wiedząc to, nie możemy się już doczekać momentu, w którym bohaterki zabiorą widzów w kolejny etap swojej ekscytującej podróży - mówi Agata Gerc, producentka serialu.

Pokochaliśmy bohaterki "Sexify" oraz ich przygody i w trakcie tworzenia serialu marzyło się nam, aby pokochali je również widzowie. Sezon drugi jest dowodem na to, że tak się stało i strasznie jestem z tego powodu szczęśliwy – dodaje Jan Kwieciński, producent serialu.  

Twórcy "Sexify", Kalina Alabrudzińska i Piotr Domalewski z dużą dozą humoru uchwycili ważne dla młodych ludzi problemy, a widzowie na całym świecie docenili z jaką otwartością serial mówi o seksualności, odkrywaniu swoich potrzeb i zdobywaniu pewności siebie. Razem z zespołem AKSON STUDIO oraz utalentowanymi twórcami udało się nam stworzyć dzieło uniwersalne, które trafiło do serc widzów na całym świecie — powiedziała Anna Nagler, dyrektor ds. lokalnych seriali oryginalnych w Netflix.

Pierwszy sezon "Sexify" miał swoją premierę 28 kwietnia 2021 r. i jest dostępny na całym świecie, tylko na Netflix.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones