"Soulm8te": erotyczny thriller w świecie "M3GAN". Jest data premiery

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Soulm8te%22%3A+erotyczny+thriller+w+%C5%9Bwiecie+%22M3GAN%22.+Jest+data+premiery-156166
"Soulm8te": erotyczny thriller w świecie "M3GAN". Jest data premiery
Wytwórnia Universal ogłosiła, że 2 stycznia 2026 roku wprowadzi do kin erotyczny dreszczowiec SF "Soulm8te". Ma to być spin-off kasowej "M3GAN" z 2022 roku.

"Soulm8te": o filmieZa produkcję "Soulm8te" tak jak w przypadku "M3GAN" odpowiadają studia Atomic Monster i Blumhouse. Stanowisko reżysera piastuje Kate Dolan ("You Are Not My Mother"), która napisała również nową wersję scenariusza.


"Soulm8te" opowiada o mężczyźnie, który kupuje androida, aby poradzić sobie ze stratą niedawno zmarłej żony. Próba przekształcenia nieszkodliwego robota w prawdziwie świadomą partnerkę kończy się jednak stworzeniem morderczej bratniej duszy. Film ma być utrzymany w klimacie kręconych w Hollywood w latach 90. dreszczowców o przemocy domowej. Twórcy dodadzą do niego jednak wątek nowoczesnych technologii.

"M3GAN" okazała się niespodziewanym hitem, zarabiając w kinach 180 milionów dolarów przy 12-milionowym budżecie. Tytułowa bohaterka to cud sztucznej inteligencji, żywa lalka, która została zaprogramowana w taki sposób, aby być najlepszym przyjacielem dziecka i największym pomocnikiem rodzica. M3GAN, zaprojektowana przez Gemmę (Allison Williams), genialną specjalistkę w zakresie robotyki, potrafi słuchać, obserwować i uczyć się, odgrywając rolę przyjaciela, nauczyciela, towarzysza zabaw i obrońcy. Kiedy Gemma zostaje niespodziewaną opiekunką swojej 8-letniej siostrzenicy, postanawia sparować dziewczynkę z prototypem M3GAN, co niesie za sobą niewyobrażalne konsekwencje.

Przypomnijmy, że sequel "M3GAN" trafi do kin 27 czerwca 2025 roku.

Zwiastun filmu "M3GANPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones