Gwiazda "Ahsoki" spotka M3GAN w kontynuacji horroru

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ivanna+Sakhno+%28%22Star+Wars%3A+Ahsoka%22%29+w+horrorze+%22M3GAN+2.0%22-155323
Gwiazda "Ahsoki" spotka M3GAN w kontynuacji horroru
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
Ivanna Sakhno, znana z ostatniego serialu w uniwersum "Gwiezdnych wojen" "Star Wars: Ahsoka", wystąpi w kolejnym dużym projekcie. Aktorka dołącza do obsady horroru "M3GAN 2.0", kontynuacji hitu z 2022 roku. Na ekranie powrócą gwiazdy poprzedniej produkcji.

"M3GAN 2.0" – co wiemy o filmie?Szczegóły dotyczące fabuły filmu nie są jeszcze znane. "M3GAN 2.0" ma pojawić się na ekranach 16 maja 2025 roku. Scenariusz filmu stworzy Akela Cooper, która również napisała "M3GAN", z reżyserem oryginału i kontynuacji Gerardem Johnstonem.

Na ekranie zobaczymy także gwiazdy hitowej produkcji, Violet McGraw i Allison Williams. Druga z nich była producentką wykonawczą filmu, a sequel uczyni z niej pełnoprawną producentkę. W tej roli, tak jak w przypadku "M3GAN", zaangażowani są też Jason Blum i James Wan.


Główną bohaterką pierwszego filmu jest Gemma (Allison Williams), pracująca jako twórczyni zabawek programistka. Swój najnowszy wynalazek przekazuje osieroconej siostrzenicy. Dziewcznyka zaczyna korzystać z M3GAN, lalki z wbudowaną sztuczną inteligencją, która ma się nią opiekować. Jednak prototyp zaczyna wyłamywać się z narzuconych mu ograniczeń.

Skąd znamy Ivannę Sakhno?Pochodząca z Ukrainy aktorka pojawia się w hollywoodzkich produkcjach od kilku lat. Wystąpiła m.in. w komedii "Szpieg, który mnie rzucił" z Kate McKinnon i Milą Kunis w rolach głównych, w kontynuacji filmu "Pacific Rim" o podtytule "Rebelia" czy thrillerze "Lawina strachu". Pojawiała się także w serialach: francuskim "The Reunion" oraz u boku Zoë Kravitz w "High Fidelity". W "Star Wars: Ahsoka" zagrała antagonistkę Shin Hati.

Zobacz zwiastun serialu "Star Wars: Ahsoka"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones