"Specjalista od niczego" powróci w trzecim sezonie?

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Specjalista+od+niczego%22+powr%C3%B3ci+w+trzecim+sezonie-140968
"Specjalista od niczego" powróci w trzecim sezonie?
Według niepotwierdzonych na razie informacji, Netflix dał zielone światło na realizację trzeciego sezonu serialu komediowego "Specjalista od niczego".

Przypomnijmy: dalsza realizacja show stanęła pod znakiem zapytania, gdy w 2018 roku jego twórca oraz gwiazda Aziz Ansari został oskarżony napastowanie seksualne (więcej o tej sprawie przeczytacie TUTAJ). Wygląda jednak na to, że platforma streamingowa ostatecznie uwierzyła w niewinność komika.

Akcja nowych odcinków ma się rozgrywać w Londynie. Do obsady dołączyła znana z filmu "Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie" Naomi Ackie, która wcieli się w nową ukochaną głównego bohatera.

"Specjalista od niczego" śledzi losy Deva, 30-letniego aktora z Nowego Jorku, dla którego problemem jest nawet wybór, co zjeść na obiad, nie wspominając o poważnych decyzjach, takich jak plan na życie i karierę. Ten ambitny, zabawny i dynamiczny serial o bardzo osobistym zabarwieniu porusza tak różnorodne tematy, jak trudna sytuacja seniorów, losy imigrantów czy to, jak znaleźć najsmaczniejszy makaron na obiad.
Udostępnij: