"Strażnicy Galaktyki 3" trafią do kin w 2020?

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Stra%C5%BCnicy+Galaktyki+3%22+trafi%C4%85+do+kin+w+2020-116936
Już za parę tygodni "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" rozpocznie Fazę Trzecią kinowego uniwersum Marvela. Złoży się na nią 9 filmów, które wejdą do kin do 2019 roku. W październiku studio zaklepało też terminy premier (1 maja 2020, 10 lipca 2020, 6 listopada 2020) trzech tajemniczych filmów, które prawdopodobnie rozpoczną Fazę Czwartą. Czy jednym z nich będzie trzecia część "Strażników Galaktyki"?


Na razie pracujemy nad tym, co ogłosiliśmy do 2019 roku. 2020 i to, co potem, to wciąż jedna wielka szachownica, powiedział Kevin Feige, dyrektor Marvel Studios. Ale z całą pewnością mogę powiedzieć, że "Strażnicy 3" to jeden z tych filmów. Nie jestem jednak pewien, jaka będzie kolejność.

W Atlancie trwają na razie zdjęcia do "Guardians of the Galaxy Vol. 2". Będzie to trzeci film Fazy Trzeciej - po "Wojnie bohaterów" i "Doktorze Strange'u".

James Gunn - reżyser obu części "Strażników…" - ujawnił w zeszłym miesiącu na Facebooku, że Marvel skontaktował się już z nim w sprawie pracy nad trzecią częścią serii. Twórca nie jest jednak jeszcze pewien, co chce robić po skończeniu "Vol. 2".

Tymczasem Feige zdradził jeszcze, że już niedługo poznamy nazwiska ludzi pracujących nad "Captain Marvel". W ciągu miesiąca, góra dwóch Marvel ma ujawnić, kto stanie za kamerą, a przed końcem lata będziemy wiedzieli, kto wcieli się w tytułową bohaterkę.
Udostępnij: