"THE OFFICE PL" – cały sezon już dostępny w CANAL+ online!

https://www.filmweb.pl/news/%22THE+OFFICE+PL%22+%E2%80%93+ca%C5%82y+sezon+ju%C5%BC+dost%C4%99pny+w+CANAL%2B+online-144280
"THE OFFICE PL" – cały sezon już dostępny w CANAL+ online!
źródło: materialy promocyjne

Od dzisiaj w serwisie streamingowym CANAL+ online dostępne są wszystkie odcinki pierwszego sezonu "THE OFFICE PL". Zarejestruj się już teraz na canalplus.com i zobacz perypetie pracowników siedleckiej firmy Kropliczanka!THE OFFICE PL – o serialu


Wyraziści bohaterowie oraz potężny ładunek humoru wyprowadzającego ze strefy komfortu – tak w skrócie można opisać format "The Office". Za sprawą brytyjskiego oryginału, jak i genialnej amerykańskiej adaptacji, serial zdobył miliony fanów na całym świecie, łącząc w sobie cechy klasycznego sitcomu z estetyką paradokumentu i ucieleśniając tym samym gatunek mockumentary. Teraz fani serialu mogą obejrzeć jego polską wersję, w której nie zabrakło kontrowersyjnego humoru i współczesnych, prawdziwie polskich kontekstów. O "THE OFFICE PL" było głośno na długo przed premierą. Serial, w którym zobaczymy m.in. Piotra Polaka, Vanessę Aleksander czy Adama Woronowicza jeszcze przed premierą zebrał pierwsze pozytywne recenzje od dziennikarzy filmowych. Oglądaj na canalplus.com.
CANAL+ ONLINE – o usłudze


CANAL+ online to serwis streamingowy oferujący dostęp do wielu tysięcy filmów i seriali (w tym produkcji oryginalnych CANAL+), zagranicznych hitów i nowości serialowych oraz przebojów prosto z kina. A wszystko to dostępne wygodnie przez Internet i bez długoterminowej umowy. Dzięki temu, że najnowsza usługa CANAL+ łączy świat telewizji na żywo ze światem VOD, użytkownicy mogą cieszyć się dostępnością wybranych programów o dowolnej porze, w dowolnym miejscu, na dowolnym urządzeniu, w elastycznym trybie subskrypcyjnym bez konieczności wiązania się stałą umową.


Poznaj bogactwo CANAL+ online i zarejestruj już dziś na canalplus.com, by mieć dostęp do wszystkich odcinków THE OFFICE PL!

Informacja sponsorowana