"THE OFFICE PL": zobacz zwiastun polskiej wersji "Biura"

https://www.filmweb.pl/news/%22THE+OFFICE+PL%22%3A+oto+zwiastun+i+plakat+polskiej+wersji+kultowego+serialu-144042
"THE OFFICE PL": zobacz zwiastun polskiej wersji "Biura"
Już 22 października premiera "THE OFFICE PL". W sieci zadebiutowały właśnie zwiastun oraz plakat serialu.  W oczekiwaniu na rodzimą produkcję, opartą o oryginalne polskie scenariusze, w serwisie CANAL+ online pojawią się wszystkie sezony amerykańskiego "The Office".

Wyraziści bohaterowie oraz potężny ładunek humoru wyprowadzającego ze strefy komfortu – tak w skrócie można opisać format "The Office". Za sprawą brytyjskiego oryginału, jak i genialnej amerykańskiej adaptacji, serial zdobył miliony fanów na całym świecie, łącząc w sobie cechy klasycznego sitcomu z estetyką paradokumentu i ucieleśniając tym samym gatunek mockumentary.

22 października fani tytułu będą mogli obejrzeć polską wersję serialu "THE OFFICE PL", w której na pewno nie zabraknie kontrowersyjnego humoru i współczesnych, prawdziwie polskich kontekstów. Już dzisiaj widzowie mogą zapoznać się z pierwszym trailerem produkcji, który zaprasza widzów do siedleckiego biura firmy zajmującej się produkcją wody mineralnej "Kropliczanka".  

Od 1.10, w każdy kolejny piątek, w CANAL+ online pojawią się po dwa sezony amerykańskiej wersji kultowego hitu: 8 października (sezon 3 i 4), 15 października (sezon 5 i 6) oraz 22 października (sezon 7, 8 i 9).   

Za polską wersję "THE OFFICE", tworzoną przy współpracy z BBC Studios oraz w koprodukcji z Comedy Central Polska, odpowiadają reżyser Maciej Bochniak oraz producenci Dorota Kośmicka-Gacke i Jan Kępiński. Za scenariusz odpowiedzialny jest Łukasz Sychowicz wraz z Jakubem Rużyłło i Mateuszem Zimnowodzkim, zaś za zdjęcia odpowiada Paweł Chorzępa. Kierownikiem literackim jest Michał Oleszczyk. Koproducentem serialu jest Comedy Central Polska.
Informacja sponsorowana