"Teen Wolf. Nastoletni wilkołak" czeka reboot i sequel

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Teen+Wolf.+Nastoletni+wilko%C5%82ak%22+czeka+reboot+i+sequel-124102
"Teen Wolf. Nastoletni wilkołak" czeka reboot i sequel
Choć szósty sezon "Teen Wolf. Nastoletniego wilkołaka" jest ostatnim, to stacja MTV nie zamierza rozstawać się z serialem. Już planowany jest reboot i sequel.


Sequel będzie miał formę podcastu. Powinien się pojawić wkrótce po zakończeniu emisji serialu i ma pozwolić fanom dowiedzieć się, jakie są dalsze losy bohaterów "Teen Wolf". Projekt jest na razie w fazie opracowywania, więc nie wiadomo ostatecznie, jaki kształt przybierze.

MTV prowadzi też rozmowy z twórcą serialu w sprawie rebootu. Miałby on mieć formę serialu-antologii z całkiem nową obsadą i osadzonym w innym miejscu. Stacja nie wyklucza jednak gościnnego pojawiania się postaci znanych z głównego serialu. Na reboot jednak trochę poczekamy.

Akcja serialu rozgrywa się w liceum. Głównym bohaterem jest Scott, który zostaje zaatakowany przez wilkołaka i sam się w niego zmienia. Tak rozpoczyna się jego nowe życie, które obok typowych problemów nastolatków wypełnione jest koniecznością radzenia sobie z nadprzyrodzonymi mocami i równie nietypowymi oponentami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones