"The Gifted: Naznaczeni" powrócą. Bez Bryana Singera?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22The+Gifted%3A+Naznaczeni%22+powr%C3%B3c%C4%85.+Bez+Bryana+Singera-126443
Na półtora tygodnia przed zakończeniem pierwszego sezonu, stacja FOX ogłosiła, że powstanie ciąg dalszy serialu "The Gifted: Naznaczeni". Nie jest jednak jasne, czy w napisach nowego sezonu będzie widniało nazwisko Bryana Singera.


Przypomnijmy, że Singer pełni funkcję producenta wykonawczego serialu z racji tego, że jest on osobą odpowiedzialną za kinowy cykl o mutantach. Był też reżyserem odcinka pilotowego. Jednak w ostatnich tygodniach pojawiły się nowe oskarżenia o to, że molestował seksualnie młodocianych mężczyzn. Szef Fox Entertainment powiedział, że rozważana jest opcja, by odsunąć Singera od serialu. Ponieważ jednak premiera drugiego sezonu nastąpi dopiero jesienią, nie muszą się z decyzją śpieszyć.

"The Gifted: Naznaczeni" to historia z pozoru zwykłego małżeństwa, którego spokojne życie zostaje nagle zburzone przez odkrycie, że ich ukochane dzieci to mutanci z supermocami. By przetrwać, rodzina jest zmuszona uciekać przed wrogim rządem i szukać pomocy ze strony działającej w podziemiu sieci mutantów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones