Nowy serial o X-Men zabierze nas do czasów II wojny światowej?

Heroic Hollywood / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nowy+serial+o+X-Men+zabierze+nas+do+czas%C3%B3w+II+wojny+%C5%9Bwiatowej-122384
Nowy serial o X-Men zabierze nas do czasów II wojny światowej?
Zdjęcia do nowego serialu o przygodach X-Men już trwają, za kamerą stoi sam Bryan Singer, twórca czterech filmów o przygodach mutantów, wciąż jednak niewiele wiadomo o fabule - nie znamy nawet oficjalnego tytułu. Najnowsze ogłoszenia castingowe zdradzają jednak pewien - być może istotny - szczegół.


Z ogłoszenia wynika bowiem, że producenci szukają statystów do zagrania strażników SS. Oznacza to, że przynajmniej część akcji serialu będzie rozgrywać się w czasie II wojny światowej, prawdopodobnie na terenie obozu koncentracyjnego. Zapewne chodzi jedynie o retrospekcję albo krótką scenę w rodzaju tych, jakie widzieliśmy w "X-Men" oraz "X-Men: Pierwszej klasie". Czy przy okazji ponownie spotkamy Magneto? Czas pokaże.

Serial ma opowiadać o rodzicach, których dzieci są mutantami. Oczywiście rząd spróbuje przejąć nad nimi kontrolę. Rodzice nie chcą się na to zgodzić i razem z dziećmi ratują się ucieczką. Znajdują podziemną organizację mutantów i włączają się do walki o ich prawo do samostanowienia.

Podobno w serialu pojawią się tacy mutanci jak Polaris, Thunderbird i Blink.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones