"The King of Kings": Oscar Isaac jako Jezus, Forest Whitaker jako św. Piotr

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22The+King+of+Kings%22%3A+Oscar+Isaac+jako+Jezus%2C+Forest+Whitaker+jako+%C5%9Bw.+Piotr-155658
"The King of Kings": Oscar Isaac jako Jezus, Forest Whitaker jako św. Piotr
źródło: Getty Images
autor: Dimitrios Kambouris
W animacji "The King of Kings" usłyszymy kolejne gwiazdy. Do Kennetha Branagha, Umy Thurman i Romana Griffina Davisa dołączyli właśnie Oscar Isaac i Forest Whitaker.

Oscar Isaac i Forest Whitaker w animacji "The King of Kings"


W "The King of Kings" Oscar Isaac i Forest Whitaker użyczą głosu Jezusowi i apostołowi Piotrowi. Produkowany przez południowokoreańskie studio Mofac Animation film będzie adaptacją opublikowanego wiele lat po śmierci Charlesa Dickensa opowiadania "Życie Pana Jezusa". Dickens, jego syn Walter i ich kotka Willa wspólnie zanurzają się w nim w historię Chrystusa. Podobno projekt jest już na końcowym etapie produkcji, wciąż nie ma jednak dystrybutora. W oficjalnym opisie czytamy:

Charles i Walter Dickensowie wyruszają w wielowymiarową przygodę, podczas której mistrz-gawędziarz angażuje żywą wyobraźnię swojego najmłodszego syna w fascynujące życie Jezusa. Opisuje jego dobrze znane perypetie i cierpienia, a także przedstawia jego znakomitych przyjaciół i wrogów. Bogata animacja pozwala duetowi bohaterów (i ich kotce Willi) zanurzyć się w starożytnej opowieści, a także wejść w interakcję z Jezusem, jego uczniami i przeciwnikami.

Ostatnie projekty Oscara Isaaca


Oscar Isaac użyczył ostatnio głosu Miguelowi O'Harze – bohaterowi animacji "Spider-Man: Poprzez multiwersum" oraz Gomezowi Addamsowi w "Rodzinie Addamsów 2". Mogliśmy zobaczyć go też w serialach "Sceny z życia małżeńskiego" i "Moon Knight" oraz "Diunie". Wśród zbliżających się projektów z jego udziałem są m.in. druga część animacji "Spider-Man: Poprzez multiwersum" i kryminał "In the Hand of Dante".

Ostatnie projekty Foresta Whitakera


Foresta Whitakera mogliśmy ostatnio zobaczyć m.in. w serialach "Młody The Rock", "Andor" i "Ojciec chrzestny Harlemu". Aktualnie jego filmografię zamyka dramat sportowy "Wielki George Foreman" (zwiastun poniżej). Wśród zbliżających się projektów z jego udziałem są m.in. akcyjniak "Havoc" oraz seriale "Gossamer" i "Emperor of Ocean Park".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones