"Awantura": Mulligan i Isaac zamiast Hathaway i Gyllenhalla w drugim sezonie?

Deadline, World of Reel / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Awantura%22%3A+Mulligan+i+Isaac+zamiast+Hathaway+i+Gyllenhalla+w+drugim+sezonie-156187
"Awantura": Mulligan i Isaac zamiast Hathaway i Gyllenhalla w drugim sezonie?
Carey Mulligan i Oscar Isaac spotkali się przed laty na planach "Drive" i "Co jest grane, Davis?". Jeśli chcielibyście ponownie zobaczyć ich razem na ekranie, mamy dobrą wiadomość. Oboje starają się o role w drugim sezonie "Awantury", czyli wspólnej produkcji Netfliksa i studia A24.

GettyImages-2033884102.jpg Getty Images © Gilbert Flores
GettyImages-1666574767.jpg Getty Images © Arturo Holmes

Co wiemy o drugim sezonie "Awantury"?


Jak podaje Deadline, Carey Mulligan i Oscar Isaac negocjują role, do których jeszcze kilka tygodni temu przymierzani byli Anne Hathaway i Jake Gyllenhaal. Przeczytaj: "Awantura": Gyllenhaal i Hathaway, Melton i Spaeny w drugim sezonie? Jak na razie Netflix nie odniósł się do tej informacji. Nie potwierdzono też udziału Charlesa Meltona i Cailee Spaeny

Scenariusz drugiego sezonu ma już być gotowy. Według informacji z bloga World of Reel zdjęcia mogą ruszyć jeszcze latem lub wczesną jesienią. Deadline podaje jednak, że produkcja drugiego sezonu wciąż nie dostała od Netfliksa zielonego światła.

Carey Mulligan kilka lat temu była gwiazdą kryminału "Collateral". Oscara Isaaca mogliśmy zobaczyć w realizowanym dla Disney+ serialu "Moon Knight" oraz "Scenach z życia małżeńskiego", w których zagrał u boku Jessiki Chastain

"Awantura" w programie Serial Killers


Pierwszy sezon "Awantury" trafił na Netflix w kwietniu 2023 roku. Przypominamy odcinek programu Serial Killers, w którym o serialu rozmawiają Dorota Kostrzewa i Michał Walkiewicz: "Awantura" rozpoczyna się od incydentu przemocy drogowej między dwojgiem obcych sobie ludzi. Skory do kłótni pracownik fizyczny Danny Cho (Steven Yeun) popada w konflikt z Amy Lau (Ali Wong) – wiodącą wystawne życie kobietą sukcesu. W kolejnych odcinkach tego poruszającego i obfitującego w czarny humor serialu spór między nimi się zaognia, ukazując historię ich życia i związków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones