Jamie Dornan wróci w drugim sezonie "Turysty"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Turysta%22%3A+Powstaje+drugi+sezon+serialu+BBC%2C+kt%C3%B3rego+gwiazd%C4%85+jest+Jaie+Dornan-149766
Jamie Dornan wróci w drugim sezonie "Turysty"
źródło: Materiały prasowe
Powstanie drugi sezon serialu "Turysta". Produkcja stacji BBC, której gwiazdami są Jamie Dornan, Shalom Brune-Franklin i Danielle Macdonald, spotkała się z pozytywnym odbiorem i zapadła decyzja o realizacji nowych odcinków. Zdjęcia ruszają już w kwietniu.
 

"Turysta" - drugi sezon w przygotowaniu
Jestem niesamowicie podekscytowany okazją na kontynuowanie historii z "Turysty". Harry i Jack Williamsowie to świetni scenarzyści i nie mogę się doczekać, aż publiczność zobaczy, jak sprawnie wykorzystaliśmy Irlandię i jej mieszkańców, by w toku opowieści podtrzymać zagadkę, skomentował Jamie Dornan.

"Turysta" nie przypominał niczego, co napisaliśmy wcześniej. Jesteśmy bardzo wdzięczni za niezwykle pozytywny odbiór pierwszego sezonu. Powrót do tego świata ze zwariowanymi postaciami, które tak pokochaliśmy, i możliwość zobaczenia, dokąd możemy je poprowadzić, to niesamowita przygoda, powiedzieli twórcy serialu, Jack i Harry Williams.
 

O czym opowiada "Turysta"?
W pierwszym sezonie "Turysty" Dornan zagrał mężczyznę, który znalazł się w sercu australijskiego odludzia, ścigany przez wielką cysternę usiłującą zepchnąć go z drogi. Po jakimś czasie budzi się w szpitalu, nie pamiętając, kim jest.

Oprócz Dornana w obsadzie znaleźli się m.in. Danielle Macdonald, Shalom Brune-Franklin, Alex Dimitriades, Damon Herriman i Ólafur Darri Ólafsson.

"Turysta" był najpopularniejszym serialem stycznia 2022 w serwisie BBC iPlayer.


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones