Jamie Dornan x2 w serialu Netfliksa. Co wiemy o "The Undertow"?

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jamie+Dornan+x2+w+serialu+Netfliksa.+Co+wiemy+o+%22The+Undertow%22-154597
Jamie Dornan x2 w serialu Netfliksa. Co wiemy o "The Undertow"?
źródło: Getty Images
autor: Frazer Harrison
Jamie Dornan będzie podwójną gwiazdą serialu "The Undertow". Projekt, zainspirowany norweskim thrillerem "Bliźniak", powstaje dla Netfliksa.

Co wiemy o "The Undertow"?


Scenariusz "The Undertow" został zainspirowany norweskim thrillerem "Bliźniak". Serial ma być utrzymany w konwencji noir. Początek zdjęć zapowiadany jest na ten rok. Materiał powstanie w Szkocji. 

Jamie Dornan wcieli się w podwójną rolę bliźniaków Adama i Lee. Żona pierwszego z nich, Nicola (Mackenzie Davis) nie jest szczęśliwa w małżeństwie. Kiedy w jej życiu ponownie pojawia się Lee, z którym niegdyś łączył ją romans, jej życie przewraca się do góry nogami. W wyniku splotu niefortunnych okoliczności kobieta musi chronić swoje dzieci. Mimo że zarówno ona, jak i Lee wiedzą, że ich uczucie nie może trwać, oboje coraz bardziej angażują się w nową relację. 

W pozostałych rolach Iain De Caestecker i Gary Lewis. W zespole scenarzystów znaleźli się Sarah Dollard, która wraz z reżyserem Jeremym Loveringiem podzieli się obowiązkami producentki wykonawczej, oraz Hanna Jameson, Scout Cripps i Kam Odedra

Ostatnie projekty Jamiego Dornana. Zobacz zwiastun serialu "Turysta"


Rola w "Belfaście" Kennetha Branagha przyniosła Jamiemu Dornanowi nominację do Złotego Globu oraz Nagrody Odkupienia za Złote Maliny, które otrzymał za występ w "Pięćdziesięciu twarzach Greya". W ostatnich latach mogliśmy zobaczyć go także w komedii "Barb i Star jadą do Vista Del Mar", netfliksowym akcyjniaku "Misja Stone" i "Duchach w Wenecji", czyli kolejnej odsłonie przygód detektywa Herkulesa Poirota w reżyserii Branagha. Aktualnie jego filmografię zamyka serial "Turysta". Zobaczcie jego zwiastun: 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones