"W głowie się nie mieści" przedpremierowo w kinach w całej Polsce

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22W+g%C5%82owie+si%C4%99+nie+mie%C5%9Bci%22+przedpremierowo+w+kinach+w+ca%C5%82ej+Polsce-111987
Najnowsza animacja Disneya/Pixara wejdzie na ekrany polskich kin 1 lipca. Jednak już w najbliższy weekend – 20 i 21 czerwca – odbędą się pokazy przedpremierowe "W głowie się nie mieści". Dzięki nim film będzie można obejrzeć prawie dwa tygodnie przed oficjalną premierą!

"W głowie się nie mieści" wzbudził zachwyt krytyków podczas tegorocznego festiwalu w Cannes. Recenzenci zgodnie stawiają produkcję wśród najwybitniejszych dzieł studia Disney/Pixar. Zabawna komedia, która rozgrywa się w umyśle dorastającej dziewczynki, to film absolutnie dla wszystkich. Dostarczy mnóstwo śmiechu zarówno najmłodszej widowni, jak i dorosłym – których z pewnością skłoni także do wielu refleksji. Jak ocenił Todd McCarthy z Hollywood Reporter, Tę pełną przygód produkcję wyróżnia dwupoziomowy przekaz – jest w niej wciągająca zabawa dla dzieci, ale i rozbrajająca mądrość skierowana do dorosłych.

Zgodnie z tradycją studia Disney/Pixar, przed pokazem "W głowie się nie mieści" wyświetlona zostanie krótkometrażówka – tym razem będzie to film pt. "Lawa". Inspirowana pięknem tropikalnych wysp i niezwykłym charakterem oceanicznych wulkanów, "Lawa" w reżyserii Jamesa Forda Murphy’ego jest wzruszającą historią miłosną, która toczy się na przestrzeni milionów lat.

Dostępność biletów na pokazy przedpremierowe "W głowie się nie mieści" można sprawdzić w kasach lub na stronach internetowych kin.

Kiedy Riley wraz z rodzicami opuszcza rodzinne strony i przenosi się do San Francisco, usiłuje dostosować się do nowej sytuacji. Jak każdym z nas, bohaterką kierują emocje: Radość, Strach, Gniew, Odraza i Smutek. Dorastanie bywa trudne, także dla Riley. Chociaż Radość robi wszystko, by utrzymać pozytywną atmosferę, dziewczynce nie jest łatwo odnaleźć się w nowym mieście, domu i szkole…
Udostępnij: