"Wada ukryta" na Blu-ray i DVD już od 19 czerwca

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Wada+ukryta%22+na+Blu-ray+i+DVD+ju%C5%BC+od+19+czerwca-112008
"Wada ukryta" to najnowszy film nominowanego do 6 Oscarów Paula Thomasa Andersona, ekranizacja powieści kultowego pisarza Thomasa Pynchona. W obsadzie m.in. zdobywcy Oscarów Reese Witherspoon i Benicio del Toro, oraz nominowani do Oscarów Joaquin Phoenix, Josh Brolin i Owen Wilson.


OCZEKUJ NIEOCZEKIWANEGO

"Wada ukryta" to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji filmowych ostatni lat. Najnowszy film sześciokrotnie nominowanego do Oscara Paula Thomasa Andersona zrealizowany na podstawie powieści tajemniczego geniusza Thomasa Pynchona podbił serca amerykańskich krytyków oraz zdobył dwie nominacje do Nagrody Akademii i nominację do Złotego Globu. Zachwycający gwiazdorską obsadą obraz debiutuje w Polsce bezpośrednio na Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films już 19 czerwca.

Ameryka, rok 1970. Larry "Doc" Sportello (Joaquin Phoenix) jest niestroniącym od narkotyków i wiecznie spłukanym prywatnym detektywem, którego życie zmienia się z chwilą kiedy w jego domu pojawia się piękna Shasta Fay Hepworth (Katherine Waterston). Była ukochana Doca prosi go o pomoc w pewnej delikatnej sprawie. Jej nowym partnerem jest bogaty biznesmen Mickey Wolfmann (Eric Roberts), którego życie – jak twierdzi Shasta – znajduje się w niebezpieczeństwie. Jego żona (Serena Scott Thomas) wspólnie ze swoim kochankiem planują porwać męża i na zawsze umieścić w zakładzie dla obłąkanych. 

Doc zgadza się jej pomóc, a wkrótce na jego drodze staje niejaki Tariq Khalil (Michael K. Williams) – członek niebezpiecznego gangu Black Guerilla Family – poszukujący swojego kumpla z więzienia Glena Charlocka (Christopher Allen Nelson). Ponieważ Charlock jest również jednym z ochroniarzy Wolfmanna, Sportello przyjmuje także i tę sprawę. 

Detektyw dość szybko namierza miejsce, w którym mógłby się ukryć poszukiwany, ale wpada tam w pułapkę. Ogłuszony kijem baseballowym traci przytomność i budzi się obok ciepłych jeszcze zwłok Charlocka z miejsca stając się głównym podejrzanym w sprawie o morderstwo. Sportello trafia na komisariat gdzie zostaje przesłuchany przez detektywa Christiana F. Bjornsena (Josh Brolin), który absolutnie nie wierzy w jego mętne wyjaśnienia. Na szczęście, dzięki swojemu prawnikowi Sauncho Smilaxowi (Benicio del Toro), Doc zostaje wypuszczony na wolność. 

Krótko po tych wydarzeniach Sportello przyjmuje kolejne zlecenie. Na prośbę byłej narkomanki Hope Harlingen (Jena Malone) podejmuje się odnalezienia jej zaginionego w tajemniczych okolicznościach męża Coya (Owen Wilson).

Doc rozpoczyna nowe śledztwo i wkrótce odkrywa, że wszystkie trzy sprawy jakie przyjął ostatnio prowadzą go do Złotego Kła – tajemniczej przestępczej organizacji zajmującej się przemytem na międzynarodową skalę, ale mogącej również dobrze być… dentystycznym kartelem.

WYDANIE BLU-RAY i DVD

Film "Wada ukryta" na Blu-ray i DVD zadebiutuje już 19 czerwca.
Na płytach obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:
Zwiastuny: Los Paranoias, Shasta Fay, The Golden Fang, Everything in this Dream.


Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray na profilu: facebook.com/MojeFilmyDVD
 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones