FOTO: Joaquin Phoenix uśmiecha się szeroko na zdjęciu z "Inherent Vice"

indieWIRE / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Joaquin+Phoenix+u%C5%9Bmiecha+si%C4%99+szeroko+na+zdj%C4%99ciu+z+%22Inherent+Vice%22-106914
Mamy kolejne zdjęcie z "Inherent Vice", najnowszego filmu Paula Thomasa Andersona ("Mistrz"). Widać na nim ulubionego aktora reżysera Joaquina Phoenixa. W przeciwieństwie do zdjęcia, które publikowaliśmy kilka dni temtu (do obejrzenia TUTAJ), na tym się szeroko uśmiecha.Film Andersona oparł się fali międzynarodowych festiwali, jakie odbywały się w ostatnim czasie jeden za drugim, i zostanie pokazany dopiero na New York Film Festival na przełomie września i października. Ponieważ wszyscy czekają na jego premierę z wielką niecierpliwością, cenne wydaje się to, co o "Inherent Vice" powiedział dyrektor festiwalu Kent Jones.

Jones zapowiedział, że "Inherent Vice" jest jak machina czasu, która przeniesie widzów do epoki baranich kotletów i hitów Neila Younga. Jones zachwycał się też całą obsadą. Oprócz Phoenixa w filmie zobaczymy: Josha Brolina, Owena Wilsona, Katherine Waterston, Reese Witherspoon i Benicio Del Toro.

Polska premiera zaplanowana została na 20 lutego 2015 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones