"Wieczór gier" debiutuje na Blu-ray i DVD

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Wiecz%C3%B3r+gier%22+debiutuje+na+Blu-ray+i+DVD-129466
Nominowana do Oscara Rachel McAdams, Jason Bateman i Kyle Chandler to gwiazdy najnowszej komedii twórców hitu "Szefowie wrogowie". Entuzjastycznie przyjęta przez widzów i krytyków produkcja "Wieczór gier" zadebiutuje na Blu-ray i DVD już 22 sierpnia.


Max (Jason Bateman) i Annie (Rachel McAdams) są szczęśliwym małżeństwem, w którego życiu brakuje tylko dziecka. Niestety, mimo wielu prób nie udaje im się zostać rodzicami. Max sądzi, że jest to wynikiem stresu spowodowanego jego niezdrową rywalizacją z przebojowym bratem Brooksem (Kyle Chandler). Max i Annie uwielbiają spędzać czas z przyjaciółmi, z którymi bawią się w różne gry. Podczas jednego z takich wieczorów Brooks postanawia podgrzać atmosferę i organizuje zabawę polegającą na rozwikłaniu zagadki morderstwa. Pozostali uczestnicy podejmują wyzwanie, nie wiedząc jednak, co ich czeka. W ciągu jednej szalonej nocy grupa przyjaciół wpada z jednych tarapatów w następne, gdyż każdy zwrot akcji prowadzi do kolejnych nieoczekiwanych sytuacji. Gra, w której nie obowiązują żadne reguły, nie przyznaje się punktów i nie do końca wiadomo, kto w niej uczestniczy, może okazać się najlepszą grą w ich życiu albo... ostatnią.

"Wieczór gier" to entuzjastycznie przyjęta przez widzów i krytyków komedia wyreżyserowana przez Johna Francisa Daleya i Jonathana Goldsteina ("W nowym zwierciadle: Wakacje"). Główne role grają: Rachel McAdams, Jason Bateman, Kyle Chandler, Sharon Horgan, Billy Magnussen, Lamorne Morris, Jesse Plemons, Michael C. Hall oraz Danny Huston.

Na ekrany amerykańskich kin komedia "Wieczór gier" weszła 23 lutego 2018 roku zbierając bardzo dobre recenzje krytyków i widzów. Rochard Roeper z "Chicago Sun Times" nazwał obraz "stylową i dobrze wyglądającą komedią", a Adam Graham na łamach "Detroit News" nazwał obraz Marka Pereza "ciętą komedią dla dorosłych, która bawi bez zniżania się do prymitywnego humoru". W ciągu pierwszego weekendu wyświetlania w USA "Wieczór gierwygenerował w notowaniach box office wynik na poziomie ponad 17 miliona dolarów. W sumie przychody z kinowej dystrybucji obrazu na całym świecie wyniosły ponad 117 miliony dolarów. W Polsce film zobaczyło w kinach ponad 120 000 widzów.


DODATKI SPECJALNE W WYDANIU BLU-RAY:
- Niezapomniana noc: Na planie Wieczoru gier
- Gagi z planu

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:
- Niezapomniana noc: Na planie Wieczoru gier