"World of Tanks Blitz" na Nintendo Switch – dziś premiera

Informacja nadesłana: Wargaming.net / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22World+of+Tanks+Blitz%22+na+Nintendo+Switch+%E2%80%93+dzi%C5%9B+premiera-139135
"World of Tanks Blitz" na Nintendo Switch – dziś premiera
Wargaming ogłosił dziś, że "World of Tanks Blitz", drużynowa gra akcji free-to-play MMO, jest od dziś dostępna na Nintendo Switch. Jest to pierwsze partnerstwo firmy Wargaming z Nintendo, które przynosi markę "World of Tanks" użytkownikom tej konsoli oraz fanom czołgów na całym świecie.


World of Tanks Blitz jest pierwszym tytułem firmy Wargaming, który debiutuje na platformie Nintendo, co udostępnia charakterystyczną rozgrywkę czołgową jeszcze większej ilości graczy na całym świecie, powiedział Andrey Ryabovol, dyrektor produktowy World of Tanks Blitz. Premiera na Nintendo Switch jest wręcz idealna, jako że platforma jest również mobilna, a jej możliwości graficzne perfekcyjnie pasują do naszej gry i jej społeczności.

"World of Tanks Blitz" pobrano już ponad 137 miliony razy na całym świecie. Tytuł przynosi ze sobą dynamiczne walki drużyn czołgów na Nintendo Switch oferując równocześnie pełny cross-play między platformami, na których jest dostępny. Rozgrywka odbywa się na tym samym serwerze, co pozwala walczyć nowym graczom ramię w ramię i rywalizować w ramach olbrzymiej społeczności gry.


Gracze korzystający z istniejących kont Wargaming.net w "World of Tanks Blitz" mogą przenieść się na Nintendo Switch zachowując dotychczasowe, pełne postępy w grze.

Dla czołgistów, którzy chcą wyróżnić na polu bitwy zostały przygotowane unikatowe elementy, dopasowania wyglądu wliczając w to ekskluzywny dla Nintendo Switch awatar. Gracze otrzymają również zestaw upominków, które pomogą rozpocząć przygodę z "World of Tanks Blitz" na Nintendo Switch: 1000 złota, 3 dni konta premium oraz amerykański czołg T2 Medium poziomu II.

"World of Tanks Blitz" nie wymaga subskrypcji Nintendo Switch Online do pobrania i grania.
Udostępnij: