Arnold Schwarzenegger i Milla Jovovich po raz pierwszy wspólnie na ekranie!

Informacja nadesłana: Wargaming.net / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Arnold+Schwarzenegger+i+Milla+Jovovich+po+raz+pierwszy+wsp%C3%B3lnie+na+ekranie-148578
Arnold Schwarzenegger i Milla Jovovich po raz pierwszy wspólnie na ekranie!
Już w grudniu i w styczniu gwiazdy Hollywood zaproszą graczy do Operacji Świątecznych w "World of Tanks" na PC, "World of Tanks Blitz" i "World of Tanks Modern Armor". Zapowiada się gorąca atmosfera!
We właśnie opublikowanym filmowym zwiastunie Arnie i Mila podejmują się najważniejszej misji – muszą ocalić święta dla Artura i jego syna Michała. Dołączcie do ich podróży w pociągu Świąteczny Ekspres, który zawiezie ich do serca zimowej wioski w "World of Tanks".


Gracze spotkają gwiazdorski duet w garażu, gdzie będą przydzielać wyzwania i zadania. Za ich wykonywanie czołgiści zdobędą nagrody od Milli i Arniego - elementy personalizujące jak skórki czołgów, tematyczne emblematy, napisy, naklejki i dowódców. W "World of Tanks" PC i na konsolach będzie można również usłyszeć głosy aktorów w grze!  

Świąteczne operacje rozpoczną się 1 grudnia i potrwają do 9 stycznia przyszłego roku. Każdy z tytułów ma własne daty i nagrody, dopasowane do danej platformy.

"World of Tanks" (PC)
1 grudnia – 9 stycznia 2023
Gracze wezmą udział w serii misji i zadań, aby wygrać elementy personalizujące od Arniego i Milli oraz możliwość zdobycia obu ambasadorów jako dowódców czołgów. Świąteczne Operacje będą miały walutę zwaną zasobami.
 
"World of Tanks Modern Armor"
13 grudnia – 2 stycznia 2023
Gracze mogą wybrać “Drużynę Arnolda” lub „Drużynę Milli” i wezmą udział w Operacjach Świątecznych. Nagrody zdobywają za współpracę na rzecz celu całej drużyny.
 
"World of Tanks Blitz"
17 grudnia – 27 grudnia 2022
W "World of Tanks Blitz" po zalogowaniu się do gry gracze otrzymają awatary Arnolda i Milli oraz inne nagrody. Wygrywajcie bitwy, aby otrzymywać nagrody od gwiazd takie jak kamuflaże, przedmioty kolekcjonerskie, a przede wszystkim profil Arnolda!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones