"Z Archiwum X" nie wróci, ale "24" i "Skazany na śmierć" tak

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Z+Archiwum+X%22+nie+wr%C3%B3ci%2C+ale+%2224%22+i+%22Skazany+na+%C5%9Bmier%C4%87%22+tak-128280
"Z Archiwum X" nie wróci, ale "24" i "Skazany na śmierć" tak
Stacja Fox zapowiedziała, że szykuje kolejne kontynuacje seriali "24 godziny" i "Skazany na śmierć". Na nowe "Z Archiwum X" tymczasem raczej nie ma co czekać.


Howard Gordon, producent "24 godzin", oraz twórcy serialu, Joel Surnow i Bob Cochran, pracują nad projektem nowej wersji kultowego serialu. Na razie nie ujawniono, jaki jest nowy pomysł na "24", ale podobno wszyscy są "bardzo podekscytowani" nowym kierunkiem.

Równie niewiele wiadomo o kontynuacji "Skazanego na śmierć". Prezes działu rozrywki Foksa, Michael Thorn, zdradził jedynie, że projekt jest na wczesnym etapie rozwoju i że producenci skupiają się na utrzymaniu wysokiego poziomu.

Prezes Foksa, Gary Newman, uciął z kolei wszelkie spekulacje na temat przyszłości "Z Archiwum X": To był świetny serial dla naszej stacji, ale obecnie nie mamy planów realizacji kolejnego sezonu. Nie jest to zaskoczenie - odkąd Gillian Anderson zdecydowała odejść, przyszłość serii stała pod znakiem zapytania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones