Angela Lansbury z Jimem Carreyem i pingwinami

The Playlist / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Angela+Lansbury+z+Jimem+Carreyem+i+pingwinami-66584
Brytyjska aktorka Angela Lansbury ("Niania") dołączyła do obsady "Mr. Popper's Penguins". wystąpi m.in. obok Jima Carreya, Carli Gugino, Philipa Bakera Halla, Davida Krumholtza


 
Tytułowy Pan Popper (Carrey) to biznesmen, który w wyniku niespodziewanego splotu wypadków staje się opiekunem sześciu pingwinów (!). Dla człowieka sukcesu jest to oczywiście spora komplikacja. Rywalem Poppera będzie jego sąsiad (Krumholtz), który postanowi wykorzystać fakt, że bohater nielegalnie przechowuje pingwiny w nowojorskim mieszkaniu. Lansbury zagra właścicielkę pewnej knajpy, którą będzie chciał odkupić Popper.  

Na papierze brzmi to wszystko jak sen wariata. Jednak oparty na bestsellerowej powieści Florence i Richarda Atwarerów kino familijne zapowiada się ciekawie przynajmniej z kilku względów. Po pierwsze, reżyserią zajmuje się Mark Waters, znany z udanych "Wrednych dziewczyn" i "Kronik Spiderwick". Po drugie, współscenarzystą filmu jest Nicholas Stoller ("Chłopaki też płaczą", "Idol z piekła rodem"), wspomagany przez Seana Andersa i Johna Morrisa ("Sekspedycja"). Zdjęcia już trwają. Premierę zapowiedziano na 12 sierpnia 2011.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones