Zdjęcia: Nowy Kapitan Ameryka i generał Ross

Entertainment Weekly / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Anthony+Mackie+jako+Kapitan+Ameryka%2C+Harrison+Ford+jako+genera%C5%82+Ross+na+zdj%C4%99ciach+z+filmu+Marvela-155053
Zdjęcia: Nowy Kapitan Ameryka i generał Ross
Szczęśliwcy zebrani na CinemaConie mieli okazję obejrzeć pierwszy materiał wideo z widowiska Marvela "Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat". Reszta świata musi zadowolić się nowymi zdjęciami, które opublikowało Entertainment Weekly.

Sam Wilson i Thaddeus Ross na nowych zdjęciachNowe zdjęcia pozwalają nam przyjrzeć się starym bohaterom MCU granym przez nowych aktorów. Anthony Mackie jest bowiem w filmie nowym Kapitanem Ameryką. Choć jest to zupełnie inny bohater kryjący się pod tym kostiumem. Sam Wilson przejął bowiem funkcję, którą wcześniej pełnił Steve Rogers.

Nieco inaczej jest z Harrisonem Fordem. Dla aktora jest to pierwsza przygoda z uniwersum Marvela. Wcieli się jednak w postać, którą widzowie już znają - Thaddeusa "Thunderbolta" Rossa. Poprzednio grał go jednak William Hurt.

Zdjęcia znajdziecie poniżej:


Wspominamy pierwszą fazę Marvela

O filmie "Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat"Szczegóły fabuły "Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat" nie są znane. Wiadomo jedynie, że akcja filmu ma rozgrywać się po wydarzeniach przedstawionych w serialu "Falcon i Zimowy Żołnierz", w finale którego Sam Wilson (Mackie) porzucił tożsamość Falcona i zadebiutował jako nowy Kapitan Ameryka.  

Oprócz Mackiego i Forda w obsadzie są: Liv Tyler (jako Betty Ross), Tim Blake Nelson (jako Leader), Carl Lumbly (jako Isaiah Bradley) i Danny Ramirez (jako Joaquin Torres) oraz Shira Haas

Za kamerą stanął Julius Onah ("Paradoks Cloverfield").

Zwiastun serialu "Falcon i Zimowy Żołnierz"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones