Ariana Greenblatt ("Barbie") dołącza do obsady "Iluzji 3".Co wiemy o filmie?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ariana+Greenblatt+%28%22Barbie%22%29+do%C5%82%C4%85cza+do+obsady+%22Iluzji+3%22.Co+wiemy+o+filmie-155099
Ariana Greenblatt ("Barbie") dołącza do obsady "Iluzji 3".Co wiemy o filmie?
źródło: Getty Images
autor: Gilbert Flores
Ariana Greenblatt dołączyła do obsady "Iluzji 3". Projekt, w którym do swoich ról powrócą Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Isla Fisher, Dave Franco i Mark Ruffalo, powstaje dla Lionsgate. 

Seria "Iluzja" – zaskakujący hit


Dwie poprzednie odsłony "Iluzji", opowieści o magikach ze złodziejską żyłką, zarobiły na całym świecie prawie 700 milionów dolarów. Najnowsza odsłona powstaje jednak od niemal sześciu lat. Do pierwszej wersji tekstu w 2016 roku zostali zatrudnieni Neil Widener i Gavin James, później skrypt przepisywał Eric Warren Singer ("Top Gun: Maverick"), a ostatecznie skredytowanym scenarzystą będzie Seth Grahame-Smith ("Duma i uprzedzenie, i zombie"). 

Ruben Fleischer ma zastąpić na krzesełku reżysera Jona M. Chu, który podpisał sequel (reżyserem "jedynki" był z kolei Louis Leterrier). Z kolei przed kamerę ma powrócić większość aktorów znanych z dwóch poprzednich odsłon cyklu – z Woodym Harrelsonem, Jessem Eisenbergiem i Dave'em Franco na czele.  

Skąd znamy Arianę Greenblatt?


Arianę Greenblatt mogliśmy zobaczyć ostatnio w m.in. w thrillerze sci-fi "65" i "Barbie". W filmie Grety Gerwig młoda aktorka wcieliła się w postać Sashy, nastoletniej córki granej przez Americę Ferrerę Glorii. W jej CV znajdziemy również takie tytuły jak "Avengers: Wojna bez granic", "Jedyny i niepowtarzalny Ivan", "Miłość i potwory", "Gdy sen nie nadchodzi" czy "Star Wars: Ahsoka". Wśród zbliżających się projektów z jej udziałem jest m.in. komedia akcji "Borderlands".

O czym opowiada "Iluzja 2"? Zobacz zwiastun


Grupa magików, która na wyżyny wzniosła sztukę scenicznej iluzji, obdarowując publiczność milionami dolarów z kont niczego nie podejrzewających bogaczy, wpada w nie lada tarapaty. Ich żądny zemsty rywal doprowadza do katastrofy, o którą oskarżeni zostaną Czterej Jeźdźcy. Uciekając przed FBI, znienawidzeni przez publiczność, będą musieli udowodnić niewinność i dopaść wroga.
"Barbie" w podcaście Mam parę uwag


Przypominamy odcinek podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o "Barbie":Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones