Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/B%C4%99dzie+kontynuacja+%22Transformers%3A+Ostatniego+Rycerza%22-132277

Będzie kontynuacja "Transformers: Ostatniego Rycerza"?

  • Geeks WorldWide
  • autor: mp
  • Filmy
Po złym przyjęciu przez fanów i słabych (jak na serię) wynikach box office'owych wydawało się, że "Transformers: Ostatni Rycerz" będzie ostatnią odsłoną tej wersji cyklu o Autobotach. Teraz jednak docierają do nas informacje, które zdają się temu przeczyć.

optimus_prime_transformers_the_last_knight-wide.jpg


Lorenzo di Bonaventura udzielił ostatnio wywiadu japońskiemu portalowi Cinema. Miał w nim poinformować, że właśnie trwają prace nad scenariuszami aż dwóch widowisk. Pierwszym będzie spodziewana kontynuacja "Bumblebee". Drugim jednak ma być kolejna część głównego cyklu, kończącego się póki co na "Ostatnim Rycerzu". Niestety producent nie rozwinął tego temu,

Przypomnijmy, że zanim widowisko Michaela Baya trafiło do kin, Paramount zapowiadało, że obraz będzie stanowił punkt wyjścia dla całej masy spin-offów, prequeli, sequeli i crossoverów. Stworzono nawet specjalny zespół scenarzystów. Jego zadaniem było stworzenie listy najciekawszych pomysłów i swego rodzaju mapy drogowej, na której bazowaliby twórcy poszczególnych filmów.

Głową zespołu był Akiva Goldsman, który jednak już w sierpniu 2017 roku, parę miesięcy po premierze "Ostatniego Rycerza", w jednym z wywiadów wyjawił, że nie jest już z uniwersum Transformers związany.

3 21

zobacz też: