Bayonetta i Bayonetta 2 na Switcha bez 1080p

ConQuest entertainment a.s. / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Bayonetta+i+Bayonetta+2+na+Switcha+bez+1080p-126184
Podczas tegorocznego The Game Awards Nintendo zapowiedziało nie tylko Bayonettę 3, ale i powrót dwóch pierwszych części na Nintendo Switch. Jedyne co dowiedzieliśmy się z zapowiedzi, to to, że jedynka i dwójka zadebiutują na Switchu 16 lutego 2018 oraz, że tylko jedna z nich trafi na fizyczny nośnik. Uwielbiamy tę serię, więc wysłaliśmy kilka nurtujących nas pytań do polskiego dystrybutora Nintendo, firmy ConQuest enertainment. Oto czego udało nam się dowiedzieć.>>> Bayonetta i Bayonetta 2 będą dostępne do kupienia oddzielnie w Nintendo eShopie lub też w pakiecie, który pewnie wyjdzie trochę taniej

>>> Pudełkowe wydanie będzie wyglądać podobnie do amerykańskiego wydania kolekcji Resident Evil: Revelations - jedna z gier będzie na kartridżu, a druga jako kod do pobrania. Cyfrowo - "Bayonetta", a na kartridżu - "Bayonetta 2".

>>> Zarówno Bayonetta jak i Bayonetta 2 będą działać w rozdzielczości 720p i 60 klatkach na sekundę w obydwu trybach działania Switcha. O ile w trybie przenośnym to super wynik, bo to natywna rozdzielczość ekranu konsoli, tak w trybie TV liczyliśmy na coś więcej.

>>> Obie gry nie będą różnić się zawartością od swoich pierwowzorów. Jedyne zmiany, to obsługa figurek amiibo w Bayonettcie 2 oraz możliwość grania w dwójkę w co-opie online i lokalnie na dwóch konsolach.

>>> Porty obu gier powstają w Platinum Games, bez udziału zewnętrznych deweloperów.Dodatkowo, zapytaliśmy o to, kto pracuje nad Bayonettą 3. Dowiedzieliśmy się, że jest to zespół w składzie podobnym do tego, który pracował nad Bayonettą 2 oraz, że tę chwilę nie ma informacji o tym czy przy produkcji gry biorą udział Hideki Kamiya (reżyser pierwszej części) i Yosuke Hashimoto (reżyser drugiej części).