Nintendo Direct 12.04 - najważniejsze informacje

Nintendo / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nintendo+Direct+12.04+-+najwa%C5%BCniejsze+informacje-122650
W nocy z 12 na 13 kwietnia miał miejsce Nintendo Direct skupiający się na grach "Splatoon 2" oraz "ARMS". Na szczęście Nintendo nie kazało nam przez ponad 30 minut oglądać samej rozgrywki z tych dwóch tytułów i zmieściło w materiale kilka zapowiedzi. Najważniejsze z nich znajdziecie poniżej, a pełen zapis wideo możecie obejrzeć klikając TUTAJ.NINTENDO SWITCH

"ARMS" - dużo nowego gameplayu, prezentacja nowych bohaterów, możliwość zakładania dwóch różnych rękawic, walki 2 na 2 oraz najważniejsze - data premiery. W "ARMS" zagramy już 16 czerwca.


Żółte Joy-Cony - wraz z grą "ARMS" do sprzedaży trafią Joy-Cony w nowym kolorze "Neon Yellow".Dodatkowe baterie dla Joy-Conów - specjalne nakładki na Joy-Cony z miejscem do włożenia dwóch baterii AA. Cena za komplet dwóch nakładek - około 30$."Splatoon 2" - pokazano nowy tryb gry - Salmon Run, ujawniono datę premiery (21 lipca 2017) oraz pokazano trzy nowe amiibo, które trafią do sprzedaży razem z grą.


"Minecraft: Nintendo Switch Edition" - gra wraz z pakietem "Mario Mash-up Pack" pojawi się na eShopie 12 maja.

"Sonic Forces" i "Sonic Mania" - przypominano, że obie gry trafią na Switcha. "Forces" jesienią, a "Mania" latem.

"Mario Kart 8 Deluxe" - gra debiutuje już 28 kwietnia, więc na szybko przypominano wszystkie nowości w wydaniu Deluxe.

"Ultra Street Fighter II: The Final Challengers" - oficjalnie pokazano tryb rzucania Hadoukenów Joy-Conami. W ten tytuł zagramy już 26 maja tego roku.

"Fate/Extella: The Umbral Star" - port gry z PlayStation 4 i PlayStation Vita pojawi się na Switchu 21 lipca 2017.

"Disgaea 5 Complete" - kompletna edycja gry z PlayStation 4 trafi na Switcha 26 maja, a chwilę wcześniej do pobrania dostaniemy demo.

"Puyo Puyo Tetris" - gra pojawi się w Europie 28 kwietnia, a już dziś można pobrać demo z eShopu.

"NAMCO Museum" - "Pac-Man", "Galaga", "Splatterhouse" i inne klasyki Namco z automatów pojawia się na Switchu latem.


"Monopoly" - jesienią tego roku Ubisoft wyda na Switcha cyfrowy Monopol.


"Rayman Legends: Definitve Edition" - dwa nowe tryby gry tylko na Switchu, premiera jeszcze w tym roku.


"Sine Mora EX" - port gry trafi na Nintendo Switch latem tego roku.


"Battle Chasers: Nightwar" - THQ Nordic wyda grę z Kickstartera na Switchu. Premiera latem.


"PayDay 2" - port gry z 2013 trafi na Switcha jeszcze w tym roku.

"Project Mekuru" - nowe party game dla maksymalnie czterech graczy trafi na eShop latem tego roku.


NINTENDO 3DS

"Hey! Pikmin" - nowa gra ze świata Pikmina dostała oficjalny tytuł i zadebiutuje 28 lipca 2017 na Nintendo 3DS. Wraz z grą do sprzedaży trafi nowa figurka amiibo z Pikminami.

"Miitopia" - nowa gra, w której będzie grali swoimi Mii z Tomodachi Life pojawi się jeszcze w tym roku.

"Ever Oasis" - zaprezentowano materiał z fragmentami rozgrywki oraz zdradzono datę premiery - 23 czerwca 2017 na Nintendo 3DS.

"Monster Hunter Stories" - gra wreszcie doczeka się lokalizacji i trafi na zachód jesienią tego roku.

"Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia" - gra dostanie po premierze kilka DLC, które będzie można kupować oddzielnie, bądź też w pakiecie jako Season Pass.

25-lecie Kirby'ego - z okazji swoich 25. urodzin Kirby dostanie trzy nowe gry. "Team Kirby Clash Deluxe" jest już do pobrania na eShopie, "Kirby's Blowout Blast" pojawi się w te wakacje, zaś pod koniec roku zadebiutuje nowy tytuł nastawiony na zabawę w multi.

"Dr. Kawashima's Devilish Brain Training" - aplikacja(?) do ćwiczenia umysłu wreszcie trafi do Europy. Premiera - 28 lipca tego roku.

"Yo-Kai Watch 2" - na europejskim Direct przypominano graczom o "Bony Spirits" i "Fleshy Souls", zaś w amerykańskim zapowiedziano premierę "trzeciej dwójki" pod tytułem "Yo-Kai Watch 2: Psychic Specters".

"Culdcept Revolt" - seria obchodzi w tym roku swoje 20-lecie. NIS America wyda grę w Europie 1 września tego roku, a tytuł dostępny będzie zarówno cyfrowo jak i pudełkowo.

"RPG Maker Fes" - gra w tworzenie gier od NIS America zadebiutuje w Europie 23 czerwca tego roku.AMIIBO

Trzy nowe amiibo z serii Super Smash - Corrin, Bayonetta i Cloud otrzymają wreszcie swoje amiibo. Co więcej, każde z nich wydane zostanie w dwóch formach, więc kolekcjonerzy muszą liczyć się z zakupem łącznie sześciu figurek. Do sklepów trafią 21 lipca 2017.Trzy nowe amiibo z The Legend of Zelda - nowe figurki z bohaterskim linkiem już 23 czerwca. Tym razem będą to jego wcielenia z "Majora's Mask", "Twilight Princess" i "Skyward Sword"Amiibo z Pikminami - trafi do sprzedaży 28 lipca wraz z grą "Hey! Pikmin"Trzy nowe amiibo ze Splatoona - figurki trafią do sprzedaży razem z grą "Splatoon 2", 21 lipca tego roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones