Buffy wyrusza na łowy w nowym sezonie "Diablo IV"!

Blizzard / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Buffy+w+Diablo+IV%3A+Sarah+Michelle+Gellar+poszukuje+nowych+talent%C3%B3w-152641
Buffy wyrusza na łowy w nowym sezonie "Diablo IV"!
Jeśli spodziewaliście się niespodzianki w najnowszym sezonie "Diablo IV", to przygotujcie się na prawdziwą bombę. Po tym, jak Megan Fox zaszczyciła nas swoją obecnością przy premierze gry, teraz kolej na inną ikonę kultury pop – Sarah Michelle Gellar. Tak, dobrze czytacie. Aktorka znana przede wszystkim z roli "Buffy: Postrach Wampirów", dołącza do "Diablo IV" na czas Sezonu Krwi!W najnowszym sezonie gry, wampiry opuściły piekielne otchłanie i zaatakowały świat Sanktuarium. Nie jest to jednak jedyna niespodzianka. Sarah Michelle Gellar i zespół "Diablo IV" poszukują prawdziwych łowców wampirów spośród graczy, którzy pomogą w obronie ludzkości przed tymi krwiożerczymi stworami. Śmiałkowie proszeni są o wysłanie nagrań, na których zademonstrują swoje umiejętności polowania na wampiry. Trzy najbardziej przekonujące zgłoszenia wybierze osobiście Sarah Michelle Gellar!

"Znam na własnej skórze wyzwanie, jakim jest walka z nieziemskimi mocami" – mówi Sarah. – "Wraz z zespołem "Diablo IV" chcemy Was zainspirować, byście pokazali swoją kreatywność i przygotowali się na sezon pełen upiorów. Wasze zgłoszenia mogą być kluczem do naszej wspólnej obrony przed tymi mrocznymi bytami."

A jakie korzyści czekają na finalistów? Otrzymają oni własny, spersonalizowany arsenał do polowań na wampiry, list od samej Sarah Michelle Gellar oraz specjalne podziękowania na platformie Battle.net.Wróciliście do "Diablo IV" przy okazji drugiego sezonu, czy czekacie na większe zmiany?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones