Były mistrz świata wagi półśredniej będzie boksował się z Jakiem Gyllenhaalem

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/By%C5%82y+mistrz+%C5%9Bwiata+wagi+p%C3%B3%C5%82%C5%9Bredniej+b%C4%99dzie+boksowa%C5%82+si%C4%99+z+Jakiem+Gyllenhaalem-105669
"Southpaw", opowieść o bokserskim mistrzu, zyskał prawdziwego mistrza świata. Do obsady dołączył właśnie Victor Ortiz, który w 2011 roku wywalczył pas mistrzowski w kategorii półśredniej. Gwiazdą produkcji jest Jake Gyllenhaal.Film będzie historią boksera, który zaczynał od walk w barach, by w końcu trafić na szczyt i zdobyć mistrzowski pas. Wszystko jednak stracił w  wyniku straszliwej tragedii. Teraz próbuje przywrócić chwałę swemu nazwisku - dla siebie i dla swojej córki.

Ortiz najwyraźniej polubił występy przed kamerą. Był uczestnikiem szesnastego sezonu amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami" (został wyeliminowany jako czwarty). W tym roku zaś zobaczymy go na dużym ekranie w filmie "Niezniszczalni 3". W "Southpaw" zagra Ramone'a, młodego chłopaka z ubogiej rodziny, który jednak ma prawdziwy talent do boksowania.

Na planie filmu Ortiz spotka nie tylko Gyllenhaala, ale i inne gwiazdy kina. W obsadzie są bowiem m.in.: Forest Whitaker, Rachel McAdams i Lupita Nyong'o.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones