Capcom Showcase: "RE2", "RE3" i "RE7" już na XSX i PS5

Capcom / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Capcom+Showcase%3A+%22RE2%22%2C+%22RE3%22+i+%22RE7%22+ju%C5%BC+na+XSX+i+PS5-146820
Capcom Showcase: "RE2", "RE3" i "RE7" już na XSX i PS5
W nocy z poniedziałku na wtorek Capcom miał swoją 30-minutową prezentację, na której nie zapowiedział żadnych nowych produkcji (co ogłoszono już na kilka dni wcześniej), ale za to zobaczyliśmy nowe materiały z już ujawnionych produkcji. Najważniejsze materiały znajdziecie poniżej.


"RE2", "RE3" i "Resident Evil 7" na nowych konsolachJakiś czas temu Capcom ogłosił, że "Resident Evil 2", "Resident Evil 3" i "Resident Evil 7" dostaną darmowe ulepszenia do Xbox Series X|S i PlayStation 5. W czasie prezentacji ogłoszono, że posiadacze tych gier w wersjach PS4 i XOne mogą już pobierać patche ulepszające.


"Resident Evil: Village - Gold Edition" z DLC fabularnym28 października zadebiutuje płatny dodatek "Shadow of Rose", którego akcja będzie rozgrywała się 16 lat po wydarzeniach z "Village". Tego samego dnia zadebiutują patch dodający widok z perspektywy trzeciej osoby do "Village" oraz samodzielny sieciowy "Resident Evil Re: Verse". Do sprzedaży trafi również również "Resident Evil: Village  - Gold Edition", w którym znajdziemy podstawową wersję gry oraz dodatek.Prezentacja rozgrywki z remake'u "Resident Evil 4"Podczas ostatniego State of Play zobaczyliśmy zwiastun zapowiadający remake "Resident Evil 4", więc teraz przyszedł czas na wideo z rozgrywki. Gra zadebiutuje 24 marca 2023 roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S."Monster Hunter: Rise - Sunbreak" będzie rozwijany po premierzeJuż 30 czerwca zadebiutuje pierwszy duży dodatek do "Monster Hunter: Rise" na Nintendo Switch i PC. Capcom zaprezentował nowe wideo z fragmentami rozgrywki oraz ogłosił, że gra będzie rozwijana po premierze darmową zawartością.